Як привітати співробітника з днем народження?

як привітати співробітника з днем народження?

Вам знадобиться
 • Матеріальний фонд
 • Традиція
Інструкція
 • . 1

  Для того щоб порадувати сумлінного трудящого, потрібно мати уявлення про те, як привітати співробітника. У першу чергу необхідно накопичити грошовий фонд для придбання подарунків і квітів або для наповнення святкового конверта з грошима. На підприємствах прийняті різні форми поповнення «фонду поздоровлень». Десь здають гроші під конкретного іменинника, в інших організаціях відраховують фіксовану внесок-суму з заробітної плати. В інших випадках керівники компанії беруть витрати на організацію привітання на себе. Це відбувається частіше, якщо компанією керує власник бізнесу, сам відає витратами і доходами.

 • . 2

  Власник звичайно добре обізнаний і про те, як звільнити співробітника за прогули, і про протилежні, святкових приводах зустрітися з підлеглим. Якщо чисельність в компанії невелика, то можна зібратися всім разом і, озброївшись подарунком, прийти до робочого місця винуватця торжества, де вимовити маленький «спіч» з добрими побажаннями і вручити подарунок. Іменинник, в свою чергу, зазвичай організовує чаювання з тортом і смачними бутербродами або, в разі великого ювілею ( 50, 55, 60 років), запрошує співробітників на урочистий банкет «з приводу». Безумовно, в цей день у всіх гарний настрій і проблема, як написати доповідну на співробітника, не є проблемою дня, йдучи на задній план.

 • . 3

  Для людей дуже важливо отримати привітання від колег по роботі в день народження. Проявлені увагу і тепле ставлення кажуть людині про те, що його цінують, заслуги його перед компанією бачить керівник, який знає, як організувати співробітників, щоб новоприбулим колегам передавати традицію добрих привітань.

 • . 4

  В якості подарунка доречні цінні сувеніри, грошові купюри, вкладені в гарну листівку, набір делікатесів в оформленій кошику, канцелярські товари з символікою компанії. Як оцінити співробітника, щоб подарунок був доречним — це завдання вирішує зазвичай відділ по роботі з персоналом. Жінкам у будь-який день народження і чоловікам-ювілярам до подарунка прийнято додавати квіти підходящого сорту і кольору. Чоловікам на 50-річчя, 55-річчя чи 60-річчя воліють дарувати бордові троянди на довгому стеблі або навіть екзотичний квітку в горщику для зимового саду.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :