Як проїхати до озера в Ільмурзіно?

як проїхати до озера в ільмурзіно?

Вам знадобиться
 • Квитки на літак
 • Документи і гроші
 • Особистий автомобіль
 • Все для пікніку
Інструкція
 • . 1

  Щоб дістатися до озера Ільмурзіно, спочатку потрібно потрапити до Уфи, звідки до Ільмурзіно можна доїхати на автобусі або таксі. Уфа — це досить велике місто, тому транспорт сюди ходить регулярно. Можна дістатися, наприклад, найближчим авіарейсом, поїздом по залізниці або на автобусі. Звичайно, тим, хто любить свободу пересування, краще добиратися на своєму автомобілі.

 • . 2

  Викличте таксі. Зателефонуйте в таксопарк і скажіть диспетчеру, куди вам потрібно дістатися, в даному випадку запитаєте, як проїхати до озера в Ільмурзіно. Таксист відвезе вас прямо до берега озера і вам не доведеться самому шукати дорогу, чекати транспорт який ходить строго за розкладом і їздити по всьому місту в пошуках маршруток. Якщо ви не знаєте телефон місцевого таксопарку, можна завжди подзвонити в довідкову, вийти в центр міста, де зазвичай чергують таксисти або підглянути номер на одному з проїжджаючих повз вас таксі.

 • . 3

  На автомобілі потрібно їхати з Уфи в сторону населеного пункту Затон. Проїжджаючи його, прямуєте до розвилки, одна з доріг якої веде у бік Бірськ — досить великого міста в цьому районі. Після повороту, їдьте весь час прямо. Вам зустрінеться новий міст, потім перехрестя на станції Камишли. Їдьте далі, поки не побачите покажчик на Ільмурзіно.

 • . 4

  Праворуч від вас буде зупинка, а ліворуч поворот на село. Щоб побачити озеро під Ільмурзіно, прямуйте в цей поворот згідно дорожньому покажчику. Ільмурзіно, це невелике село, в якій і розташоване однойменне озеро. Вам слід в’їхати в Ільмурзіно і проїхати його. Приблизно через один кілометр після повороту, з’явиться одне з перших будов — ферма. Тут можна повернути вліво і проїхати ще близько семи кілометрів. Потім, буде крутий поворот вліво, за яким ви виявите кінцеву мету своєї подорожі — озеро Ільмурзіно. Слід знати, що в’їзд з машиною на територію озера і прилеглу територію платний. Втім, грошей тут багато з вас не візьмуть. За кожну людину з авто потрібно заплатити в районі ста карбованців.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :