Як пробачити кривдника: 4 стадії вибачення

як пробачити кривдника: 4 стадії вибачення

Вам знадобиться
 • Самовладання
 • Внутрішній спокій
 • Витримка
 • Усвідомлення і розуміння конфлікту / неприємної ситуації
Інструкція
 • . 1

  Людина протягом усього життя стикається з труднощами і перешкодами. Деякі проблеми пов’язані з посадою на роботі, а інші зі станом здоров’я. Але, на жаль, часто складності виникають у взаєминах людей, оскільки не завжди вдається досягти взаєморозуміння. Конфлікти між людьми можуть бути викликані різними причинами, але потрібно прагнути до компромісу, знати і розуміти, як пробачити кривдника.

 • . 2

  Для початку необхідно постаратися тимчасово забути і не думати про кривдника і неприємної ситуації. Виходить, що це якийсь відпочинок від конфлікту. Це допомагає не доводити себе до знемоги, стати сильнішими і витривалішими, випробувати в житті щастя. Крім того, це є хорошою практикою для остаточного звільнення. Не потрібно думати про те, як покарати кривдника молитвою, краще помолитися за його розсудливість.

 • . 3

  Необхідно сконцентруватися на сьогоденні. Потрібно думати не про те, що було, а про те, що є зараз. Слід постаратися налаштуватися на позитив: нанесену образу варто закривати приємними спогадами. Можна помріяти про світле майбутнє. Найкраще зайнятися творчістю або улюбленою справою: копітка і цікаве заняття не залишить часу для смутку. Ні в якому разі не варто думати про те, як дати відсіч кривдникові змову.

 • . 4

  Якщо не виходить позбутися нав’язливих думок про конфлікт, потрібно спробувати поглянути на ситуацію з іншого боку: спочатку прокрутити в голові найважливіші моменти, потім відтворити «картинку» і задуматися про неї. Варто подумати про те, що все вже пройшло і життя продовжується. Якщо спілкування з кривдником зведено на «ні», можна подумати, що він далеко і більше не порушить спокій. Таким чином, думки про те, як дати кривдникові відсіч, повинні остаточно зникнути з голови.

 • . 5

  Можна спробувати ще один ефективний метод — «тимчасова самотність». Необхідно вимкнути телефон і залишитися одному. Потім сісти, розслабитися, закрити очі і уявити, що легкий вітерець стосується серця і видуває всі погані почуття та спогади. Потрібно дозволити образі і болю піти. Не варто тримати думку, як дати відсіч кривдникові словами. Наступний крок — постаратися переключитися на позитивну хвилю: подумати про поставлених цілях і про те, як їх здійснити. Життя триває, не можна втрачати ні хвилини!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :