Як пробачити образу і не таїти образу?

як пробачити образу і не таїти образу?

Вам знадобиться
 • Уміння відволікати себе
 • Позитивні емоції
 • Діалог
Інструкція
 • . 1

  Як пробачити образу і не таїти образу? Пункт перший. Прикро і неприємно бути ображеним у тій чи іншій формі. Важко перенести таке просто так. Ще важче перестати злитися на кривдника. Проте, психологи настійно рекомендують чинити саме таким чином, так як подібне почуття образникові шкоди не завдасть, чого не можна сказати про людину, його що зазначає. Як пробачити образу? Як звільнити себе від негативних емоцій?

 • . 2

  Один з найдієвіших способів — усвідомити, що прощення здатне полегшити життя і зробити її більш райдужною. Зробити це з першого разу у людини недосвідченого навряд чи вийде. Його очікують напади гніву, пов’язані зі трапилося. Так само як і роздуми з приводу того, як дотепно відповісти на образу можна було б при нагоді.

 • . 3

  При кожному подібному нападі, слід відразу ж робити спроби відвернути свою увагу на якій або приємний момент, який має місце бути або належить статися в найближчому майбутньому, будь то нове плаття або поїздка на море. Головне, щоб створювані при цьому позитивні асоціації виявилися настільки сильні, щоб розвіяти в прах, що зібрався в голові негатив.

 • . 4

  Пункт другий. Потрібно бути готовим до вирішення питання про те, як чемно відповісти на образу. Як правило, людина починає принижувати співрозмовника в той момент, коли він не в змозі більше продовжувати конструктивний діалог, щоб захистити свою точку зору або в разі відсутності елементарних навичок виховання. Кривдник розраховує своєю поведінкою викликати агресію і нерідко впадає в ступор, коли замість потоку лихослів’я в свою сторону чує ввічливі спокійні слова.

 • . 5

  Чи варто думати про те, як помститися за образу? Вірніше буде цього не робити. Таким чином, можна вічно рухатися по одному порочному колу. Чи не легше його розірвати і продовжувати радіти життю? Кривдник так і так отримає по заслугах рано чи пізно. Але це все стосується тільки тих випадків, коли плювок в душу був здійснений сторонньою людиною. А як реагувати на образи чоловіка, брата, матері та інших близьких людей? У першу чергу зробити спробу розібратися в подіях.

 • . 6

  Безумовно варто сісти з кривдником за стіл переговорів і з’ясувати начистоту причину сформованого положення. І ні в якому разі не терпіти наруги над собою. Така проблема вимагає обов’язкового рішення. Як би цього не хотілося, вона не пройде сама по собі. І не треба заспокоювати себе тим, що все обмежується звичайної лайкою. Ця лайка в будь-який момент ризикує перейти в рукоприкладство.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :