Як пробити отвір у бетонній стіні?

як пробити отвір у бетонній стіні?

Вам знадобиться
 • Використання побідитового свердла
 • Використання зубила
 • Шканти і клей ПВА
 • Зварювання або заклепки
 • Свердлити на малих обертах
Інструкція
 • . 1

  Починаючи будівельно-ремонтні роботи, потрібно запастися необхідним інструментом, який буде потрібно для виконання поставленого завдання. Наприклад, для того щоб зробити отвір в бетонній основі, слід мати перфоратор, звело з побідитовою напайкою, молоток і зубило. Слід більш докладно розглянути, як пробити отвір у бетонній стіні. Якщо потрібно зробити досить великий отвір в основі, то для цього доведеться накреслити коло бажаного розміру і по колу виконати свердління победітовим свердлом.

 • . 2

  Далі за допомогою зубила і молотка зрубати стінки кріплення в бетоні, що залишилися після свердління, після чого частинами зрубати непотрібний бетон. Робота не вимагає особливих навичок, але має бути терпіння, завдяки якому можна виконати цю роботу. Розглядаючи питання як просвердлити отвір на поверхнях з іншої основи, то потрібно зрозуміти, який матеріал був використаний при будівництві даної стіни, після чого підібрати свердла призначені для свердління цієї поверхні і виконати роботу.

 • . 3

  Якщо стіна зроблена з дерева, то належить застосовувати свердла призначені для свердління дерев’яних поверхонь. Що стосується самого свердління, то для цього досить добре затягнути свердло в патроні дриля і встановити на місце бажаного свердління, після чого включити дриль. Якщо питання вказує на те, як закрити отвір, то для цього доведеться підібрати матеріал, який сприяє виконанню роботи. Наприклад, для закладення отворів в бетоні, належить зробити розчин з піску та цементу і замазати готовою сумішшю непотрібне отвір. що стосується деревини, для закладення належить застосувати шкант, який занурюється в клей ПВА і вбивається в отвір.

 • . 4

  Далі стирчать краю зрізаються ножівкою по дереву і вся поверхня зачищається наждачним папером. Для реконструкції металевої поверхні застосовується зварювання або заклепки, завдяки яким також легко можна закрити отвір на поверхні з металу. Робота досить проста і швидше за все вимагає лише підручного матеріалу, який можна застосувати при ремонті будь-якого підстави. Якщо необхідно розібратися, як в плитці просвердлити отвір, то для цього належить розібратися з чого вона виготовлена. Наприклад плитка з керамограніта піддається лише побідитових свердел або трубчастого з алмазним напиленням.

 • . 5

  Цей матеріал досить міцний і його не так просто просвердлити. Свердління відбувається тільки на малих обертах і поливається водою. Звичайний кахель має товщину 6 мм і вільно піддається свердла з побідитовою напайкою, але тільки перед початком роботи потрібно збити глазуль з плитки, інакше свердло просто буде ковзати по поверхні кахлю. Починаючи виконувати свердління з виворітного боку, потрібно знати, що тиснути на плитку не можна. При великому тиску, свердло проткне плитку і відколе глянець на її поверхні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :