Як пробудити пристрасть, які продукти допомагають?

як пробудити пристрасть, які продукти допомагають?

Вам знадобиться
 • Шоколад
 • Устриці
 • Каперси
 • Селера
Інструкція
 • . 1

  Це може здатися дивним, але між сексом і їжею існує прямий зв’язок. Напевно, більшість погодяться, що після вживання в їжу певних продуктів потяг до партнера зростає. Насправді існують продукти, які здатні розпалити пристрасть. Вони називаються афродізіаки. Звичайна полуниця або звичний шоколад допоможуть в тому, як пробудити пристрасть. Така дія здатні надавати багато звичні для нас, а також досить екзотичні продукти.

 • . 2

  У розмові про продукти, які способи викликати пристрасть, обов’язково необхідно приділити увагу спеціям. Їх чудові можливості використовували ще в Древньому Китаї. Наприклад, в давньокитайських трактатах зазначено, що кориця здатна надавати збудливу і тонізуючу дію на матку жінки. Для чоловіків самої стимулюючої спецією є кардамон. Гвоздика, мускатний горіх, чорнослив і родзинки, додані в тепле червоне вино, допоможуть в тому, як повернути пристрасть чоловіка.

 • . 3

  Устриці також визнані одним з найсильніших природних афродизіаків. До складу цього морепродукту входить більшість елементів, які відповідають за активність статевої системи. Йдеться про кальцій і кобальт, цинк, йод, фосфорі. Вживання шоколаду сприяє виробленню в організмі гормону щастя ендорфіну. Про цей факт знають всі. Цей самий гормон підштовхує тіло до того, щоб будь-які ласкаві погладжування сприймати як прелюдія перед сексом. Шоколад точно не допоможе в тому, як боротися з пристрастями. Він — їх головний союзник.

 • . 4

  Салат зі свіжого кореня селери подіє на чоловіка сильніше, ніж найдорожча віагра. Цей продукт серед афродизіаків також займає одне з лідируючих місць. За вранці чоловікам буде корисно пити коктейль з селери, кропу і петрушки. Дуже добре з напоєм буде поєднуватися мускатний горіх. Після такого коктейлю вранці пристрасний вечір просто забезпечений. На цей день потрібно буде забути про те, як позбавитися від пристрастей і повністю цим пристрастям віддатися. Статеву силу чоловіка зміцнить суміш кедрових горішків і меду.

 • . 5

  Каперси — це бутони квітів, їх можна зустріти в магазинах в консервованому вигляді. Цей продукт також є найсильнішим афродизиака. Назва «каперси» перекладається з грецької мови як «бажання». До того ж, каперси зміцнять кровоносні судини і забезпечать організм вітамінами Р і С. Подружні пари на Сході навіть не замислюються про те, як повернути пристрасть у відносинах. Зате у них є традиція з’їдати перед сном зубчик часнику. Цей звичний продукт допомагає розпалити сексуальне бажання. Китайці знають, що радять. Адже не дарма в цій країні проживає найбільша кількість людей у світі!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :