Як прочистити ніс новонародженому?

як прочистити ніс новонародженому?

Вам знадобиться
 • Вата
 • Спеціальний розчин
 • Додаткові знання
 • Акуратність і ніжність
Інструкція
 • . 1

  У батьків новонародженого в перші місяці життя малюка мільйон турбот: і соску необхідно навчитися давати, і піклуватися про тіло дитини, робити його туалет, знати як прочистити ніс новонародженому. Не можна забувати і про те, що тепер доведеться пристосовуватися до ритму сну немовляти, стежити за його самопочуттям і здоров’ям, а головне — захищати і оберігати. Адже дитина теж пристосовується до світу, який його оточує. Щоб бути здоровим, сильним, та й просто добре себе почувати, дитина повинна завжди бути чистим і доглянутим. Туалет всього тіла є не тільки корисною процедурою, але і приємним моментом не тільки в житті батьків, але і в житті дитини. Більше того це може стати своєрідною грою і зблизити малюка з його близькими під час спілкування.

 • . 2

  Підростаючий немовля брудниться з неймовірною швидкістю. Тому кожен день йому необхідний ретельний догляд і проведення щоденного туалету для всього тіла. Зовсім незнайомий і в перший час навіть лякаючий «ритуал» прийняття ванни дуже скоро стане звичним заняттям. Батьки під час нього можуть трохи краще розглянути дитини і переконатися в тому, що з ним все в повному порядку. Обробляти тіло дитинки, пупкову ранку, прочистити ніс новонародженому, обробити маленьке личко — все це допоможе малюкові впоратися з неприємними відчуттями, які доставляє йому дуже ніжна і чутлива шкіра. Дитині дуже сподобатися, якщо з ним будуть грати, говорити, якщо його приголублять. Це ж дуже приємно. Спілкування одночасно з відкриттям свого тіла, перед тим, як одягтися — немає нічого краще. Доведеться часто переодягати маленького як з гігієнічних міркувань, так і для його зручності.

 • . 3

  Шкіра дитинки легко пошкоджується, із за того, що вона дуже чутлива. Щоб уникнути всіляких подразнень і деяких інфекцій, необхідно дотримуватися невелика кількість нескладних правил гігієни: шкіра повинна бути завжди чистою і добре зволоженою, підгузник і одяг для малюка не повинні натирати. Звичайно, навіть у малюків, за якими доглядають бездоганно, можуть з’явитися деякі ушкодження, але в цьому немає нічого страшного. Догляд за обличчям є дуже важливою процедурою. Особливо важливий догляд за носиком малюка. Перш ніж чистити ніс дитині, необхідно розібратися чому він забруднюється і коли необхідна чистка носа.

 • . 4

  Взагалі, ніс нормально прочищається самостійно за допомогою коротких маленьких ворсинок, які розташовані всередині носа. Вони потрібні для виштовхування пилу і слизу до зовнішнього краю ніздрів. У той же час в сухому повітрі в носі утворюються скоринки. Чистити ніс краще перед сніданком, щоб малюк міг спокійно їсти. Для чищення потрібно скачати джгутик з вати і змочити його фізіологічним розчином. Потихеньку ввести його в ніздрю, спостерігаючи за тим, щоб не просунути занадто далеко. А для того, щоб зволожити слизову оболонку носової порожнини, можна капнути трохи фізіологічного розчину в кожну ніздрю малюка. Але не слід проробляти це кожен день, так як можна ненавмисно пошкодити захисні ворсинки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :