Як прочистити ніс при нежиті?

як прочистити ніс при нежиті ?

Вам знадобиться
 • Розчин морської солі
 • Спріцовка
 • Настій цілющої трави
Інструкція
 • . 1

  Ніс при нежиті необхідно прочищати, позбавляючи його від слизу і забезпечуючи повернення вільного дихання. Але як правильно провести цю процедуру в тому випадку, якщо немає можливості звернутися до фахівця? На це питання можна відповісти, використовуючи перевірені народні засоби і регулярно проводячи процедуру промивання носа, що не складе проблеми для будь-якої людини.

 • . 2

  Є кілька варіантів того, як прочистити ніс при нежиті з використанням промивання порожнин. Воно допомагає м’яко і безболісно боротися з симптомами недуги, наближаючи одужання. Головна перевага маніпуляції полягає в тому, що її можна проводити самостійно, не вдаючись до послуг лікаря. Щоб справити промивання, необхідно підготувати розчин ( 1 ч. л. Солі на літр води) або придбати його в аптеці.

 • . 3

  Найпростіший спосіб вирішення задачі, як боротися з нежиттю просто і ефективно, полягає в промиванні, яке доросла людина може виробляти, просто набравши сольовий розчин в долоні і втягнувши його через ніс. Після чого необхідно висякатися, звільняючи порожнини від слизу, що скупчився. Існує ще один варіант процедури, який допомагає повністю очистити носоглотку і видалити наліт з мигдаликів (якщо нежить супроводжується запаленням горла).

 • . 4

  Проведення цієї процедури і є відповідь на питання, як вилікувати нежить у дорослого. Її відмінною рисою можна вважати те, що вона проводиться не з нахиленою, а випрямленою головою. Для цього виду промивання потрібно підготувати клізму з м’яким наконечником, наповнену теплим сольовим розчином. Кінчик спринцівки вводиться в ніздрю, а людина трохи нахиляється над раковиною, відкривши рот і висолопивши язика. Тепер можна вводити рідину, яка буде виливатися, окропивши носоглотку.

 • . 5

  Щоб зрозуміти, як правильно лікувати нежить, необхідно слідувати розпорядженням фахівців. Не можна робити струмінь з груші занадто сильною, інакше інфекція може переміститися в додаткові пазухи або середнє вухо. Щоб підсилити ефект від прочищення носа, можна додавати в розчин додаткові компоненти, які показали свою дієвість, будучи частиною народних рецептів протягом століть.

 • . 6

  Ці розчини прекрасно справляються із завданням, як позбутися хронічного нежитю, маючи у своєму складі антимікробні компоненти, які допомагають впоратися з коренем проблеми. Корисно промивати ніс настоянкою шавлії, ромашки, календули, бурякового соку і низки. Щоб зробити це засіб, на склянку води береться чайна ложка подрібненої трави. Найкращого результату можна домогтися в тому випадку, якщо прочищати ніс не менш 4 раз на день.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :