Як прочистити раковину без вантуза?

як прочистити раковину без вантуза ?

Вам знадобиться
 • Картонний пакет
 • Сода
 • Оцтова кислота
 • Дріт
Інструкція
 • . 1

  Картонний спосіб прочищення раковини. З моменту появи раковин пройшло багато часу, але якщо при засмічений під рукою не виявляється вантуза, починаються проблеми. Однак допитливий людський розум знайшов способи, що дозволяють прочистити раковину без використання вантуза. Сенс вантуза в тому, що він проштовхує засмічення далі по трубі. Взявши це за основу, можна знайти способи як прочистити раковину. По-перше, можна використовувати картонний пакет з-під молока, попередньо відрізавши його верхню частину. Прикладають пакет відрізаною стороною до зливного отвору так, щоб, натиснувши на нього, повітря проштовхнув засмічення по трубі. Якщо з першого разу не вийшло, пакет знову розправляють і повторюють процедуру. Кілька підходів і раковина знову зливає воду, як і раніше. Багато фірм замислювалися над тим, як зробити раковину більш прохідною. Розроблено затримують сміття фільтри, створені більш прохідні труби. Але від засмічення в раковині ніхто не застрахований.

 • . 2

  Хімічний спосіб прочищення раковини. Можна скористатися ще одним хімічним способом, що усуває засмічення. Для цього знадобиться сода і оцтова кислота. Необхідно 4 столові ложки соди засипати в зливний отвір так, щоб частина соди потрапила в трубу, а потім вилити на соду 50 мл оцтової кислоти. Хімічна взаємодія цих двох елементів призведе до того, що сода почне швидко вспениваться, вивільняючи частина енергії у вигляді бризок і булькання, а це в свою чергу підштовхне засмічення до розщеплення і вільному проходженню по трубі. Варто пам’ятати, що при роботі з оцтовою кислотою необхідно надіти рукавички і захистити обличчя. Багато людей підходять дуже відповідально до того, як вибрати раковину правильно. З одного боку сучасні раковини дуже ергономічні, але сміття, засмічувати її, залишається колишнім. Тому, щоб уникнути засмічення, слід вчасно прочищати зливний отвір.

 • . 3

  Дротяний спосіб прочищення раковини. Для цього необхідно взяти жорстку дріт і просунути її одним кінцем у зливний отвір. Тримаючи за інший кінець, потрібно спробувати розбити на кілька частин утворилася пробку. Після цих дій засмічення вимиється з труби під напором води. Але іноді єдиним способом усунути засмічення є розбір раковини. Важливо знати як зібрати раковину після таких маніпуляцій. Хоча в цілому, коли шланг знятий, то прочистити його набагато легше. У цьому випадку можна продути його напором води або проткнути застряглу пробку ручкою від швабри. Варіантів прочищення раковини без використання вантуза багато. Спосіб потрібно вибирати, виходячи зі складності та обсягу засмічення. У кожному господарським магазині можна придбати рідкий засіб для боротьби з утворився засміттям. Такий засіб працює самостійно, досить залити необхідну його кількість в зливний отвір і почекати вказане в інструкції час. Якщо потрібно позбавитися від засмічення швидко, варто скористатися одним з вище запропонованих способів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :