Як прочитати кардіограму серця і зрозуміти її?

як прочитати кардіограму серця і зрозуміти її?

Вам знадобиться
 • Кардіограма
 • Уважність
Інструкція
 • . 1

  Електрокардіографія є повсюдно використовуваної методикою дослідження серця для виявлення різних патологій та захворювань. В даний час даний метод діагностики хвороб серця надає лікарям основоположні дані необхідні для постановки діагнозу і подальшого лікування. Як прочитати кардіограму серця знає далеко не кожен пацієнт, вважаючи, що такі знання йому не до чого, але ж коли мова йде про здоров’я важливо все. На кардіограмі відбивається крива лінія, на якій зображені зубці й сегменти, що є прекрасним показником роботи серце на певному етапі.

 • . 2

  Після розшифровки даних кардіограми можна зрозуміти, як розвивати серце, щоб виправити ушкодження і призначити лікування. У серці постійно проходить електричний струм різної інтенсивності саме цю різницю і записує електрокардіограф. Найвищий зубець, видимий на кардіограмі — зубець R.

 • . 3

  Аналізувати потрібно зубці сегменти і інтервали, так як визначити порок серця і чи пошкодження можна тільки за цими даними. Перше, що можна визначити на стрічці отриманої після дослідженні на кардіографі — регулярність ритму. Для цього потрібно підрахувати кількість поділок від одного зубця R до іншого відстань має бути однаковим по всій довжині кардіограми, якщо немає, можна говорити про патології як м’язів серця так і його сусідів, в цьому випадку призначаються додаткові дослідження, так як перевірити судини серця без їх візуалізації складно, для цього потрібно зробити комп’ютерну томографію.

 • . 4

  Далі визначаються частота серцевих скорочень і положення електроос серця на підставі розташування і частоті і тривалості зубців на кардіограмі. Дані отримані від кардіограми дозволяють лікарям розробити методики лікування, а також зрозуміти, як зберегти серце пацієнта і відновити його. Зрозуміти, як розшифрувати кардіограму не складно, якщо знати, на що звертати увагу при читанні даних. Відхилення від норми хоча б одного показника може свідчити про наявність захворювання серця або вродженої патології.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :