Як прочитати почерк лікаря?

як прочитати почерк лікаря?

Вам знадобиться
 • Терпіння, сканер
 • Інтернет
 • Підручники з графології
 • Підручники з почерковедению
Інструкція
 • . 1

  Перше, що можна зробити, отримавши від лікаря нерозбірливі записи (рецепт, призначення, виписку з історії хвороби і т. п.), не зневірятися. Якщо Ви недалеко відійшли від кабінету лікаря, не соромлячись, повертайтеся назад. Попросіть лікаря прокоментувати написане, і тут же законспектуйте його слова своєю рукою.

 • . 2

  Якщо ж з якої-небудь причини лікар не доступний, є кілька варіантів рішення. Уважно вивчіть документ. Може по нахилу і обрисами літер Ви, все-таки, зможете це прочитати. Зверніться до друзів, знайомих, родичів, особливо до тих, чий почерк хоч віддалено нагадує почерк лікаря. Ідеальний варіант, якщо у Вашому оточенні є знайомий лікар.

 • . 3

  Трапляється, і друзі не можуть допомогти, як прочитати почерк лікаря. Відскануйте незрозумілу запис і викладіть фото в Інтернет на будь-якому лікарському форумі. Охочих допомогти Вам буде досить багато, і частка ймовірності досить велика, що отриманий відповідь буде правильним.

 • . 4

  Якщо Ви вирішили підійти до цієї справи відповідально і стати професіоналом не тільки по розшифровці почерків, а й у визначенні особистості який писав, то для початку можна пройти відповідні курси навчання, відвідати профільні семінари та майстер-класи . На них Ви отримаєте більш точне уявлення про науку графології, про основні принципи аналізу почерку, ознайомитися з можливостями такого аналізу з точки зору психології. Щоб навчитися ідентифікувати особистість виконавця записи, підписи доведеться вивчати науку почерковедение. І, може, в цьому знайдете своє покликання.

 • . 5

  Якщо все ж, Ви вчитися не хочете, чи це Вам не цікаво, існує ще один варіант вирішення проблеми як розшифрувати почерк лікаря. Сходіть до іншого фахівця, хай не дивлячись на записи попереднього доктора, поставить Вам діагноз і випише призначення і рецепти. І не відходьте від нього, поки не розберете кожну карлючку в його почерку.

 • . 6

  Уявіть собі, що практично в будь-якій країні світу існують проблеми з розшифровкою почерку лікаря в рецептах, незначних, картках. Як наслідок, іноді гинуть люди: купив не ті ліки або прийняв не в тій дозуванні. За статистикою близько 4% документів, які заповнюють лікарі взагалі нечитані. З 200 випадків неправильно проданих ліків, 50 з вини доктора, який виписав нерозбірливий рецепт. В Інтернеті маса запитів від людей, які просять про допомогу, намагаючись розшифрувати каракулі лікаря. Зараз активно проводяться реформи в системі охорони здоров’я. Будемо сподіватися, що незабаром в кожному лікареві 6 бном кабінеті з’являться комп’ютери і проблема з розбірливістю записів лікарів зважитися.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :