Як продати диван?

як продати диван?

Вам знадобиться
 • Диван б / у
 • Доступ до інтернету
 • Хороші сочінітельскій здатності
Інструкція
 • . 1

  Частенько купуючи нові меблі, ми не знаємо, куди подіти стару. Не у всіх є дачі чи інші місця, куди можна було б її відвезти для подальшого користування. Так само бувають випадки, коли при переїзді з більшою житлоплощі в меншу, щось не вміщається і його знову ж нікому і нікуди віддати. А адже нема чого викидати меблі, зокрема диван, якщо він ще гарної якості і в хорошому стані і взагалі ще може використовуватися довго і щасливо.

 • . 2

  У таких випадках самим правильним буде його продати. Є люди, які спеціально шукають або б / у меблі для дому (з якихось причин їм не дозволяють гроші купити нову), або є такі випадки, коли молода пара або просто самотні молоді люди, які знімають квартиру без меблів, шукають недорогу б / у, але якісні меблі. Особливо часто такі зустрічаються серед студентів, які приїхали в інше місто вчитися.

 • . 3

  У знімні квартири їм не має сенсу купувати щось нове, а хороше б / у можна знайти дешевше. Однак не всі люди мають хоч віддалене уявлення про те, як продати диван. Так як же це зробити? Перше, що Ваш потрібно зробити, це визначитися з тим, які у Вашого дивана характеристики. Це важливо для того, щоб подати оголошення і, звичайно, важливо для тих, хто буде думати: купувати цей диван чи ні. Адже у кожного є якісь плани.

 • . 4

  І так, Вам необхідні параметри дивана. Це мають бути обов’язково його розміри. Можуть бути також матеріал, колір, розкладається він і чи все, що Ви можете про нього розповісти. Далі для того, щоб диван краще продавався найкраще виділити його позитивні якості. Наприклад, модний дизайн або що-небудь ще. Про це теж слід не забути згадати.

 • . 5

  Складіть оголошення, яке буде містити максимум корисної інформації про дивані, і буде розповідати про нього в найкращих тонах. Саме тут знадобиться Ваша здатність красиво говорити, а, як наслідок, і писати. Це буде своєрідна реклама для Вашого дивана. Саме від неї залежить наскільки швидко до Вас прийдуть покупці.

 • . 6

  Продаж б / у диванів здійснюється як в інтернеті, так і через газети. Ви можете подати оголошення на який-небудь інтернет сайт, який займається продажем б / у речей, або в газету, що займається тим же. Особливістю інтернет магазинів є те, що в них дешевше розміщувати оголошення і можна прикласти фотографію продаваного об’єкта. Фотографія в силах допомогти Вам швидше позбутися від непотрібної речі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :