Як продати мисливську рушницю: ціна питання

як продати мисливську рушницю: ціна питання

Вам знадобиться
 • Рушниця
 • Інструкція
Інструкція
 • . 1

  Продаж рушниці — робота, що вимагає максимальної уваги й акуратності. Всім, хто не знає, як продати мисливську рушницю, слід порадити розмістити свої оголошення та рекламу на таких інтернет сайтах, які займаються продажем зброї. При готівковому продажі потрібно переконатися, що покупець має всі права на придбання цієї зброї. Потім потрібно піти в ЛРО і оформити рушницю на ім’я покупця. Можна також віднести рушницю в магазин, але перед цим потрібно зняти його оформлення зі свого імені.

 • . 2

  Багатьох початківців мисливців мучить питання «Як вибрати рушницю для полювання». Перед вибором потрібно уточнити, на яких звірів буде полювання, а від цього буде залежати, яке рушницю треба придбати. При виборі рушниці треба починати зі стовбурів. Потрібно перевірити зовнішню обпилювання стовбурів. Планки зброї повинні бути міцно припаяні до стовбурів. При виборі мисливської рушниці треба мати з собою гільзу. Вона повинна, чи не бовтаючись, входити в патронник. Потрібно звернути увагу на стовбури рушниці, вони мають бути по всій довжині прямими.

 • . 3

  Підводне рушницю одне з найнебезпечніших і поводитися з такою зброєю потрібно з максимальною обережністю. Всім кому цікаво, як заряджати підводну рушницю, буде корисно прочитати наступні поради. Отже, цей тип зброї вимагає акуратності і пильності при заряжении. Необережне поводження зі зброєю може сильно зашкодити як мисливцеві, так і його оточуючим.

 • . 4

  Перед тим, як зарядити підводну рушницю, треба спустити його у воду. Ризикувати і заряджати його на суші або, наприклад, в човні, не рекомендується. При перевірці зброї, коли розтягується гумка або стискається пружина, гарпун треба направляти в ті сторони, де немає людей або тварин, або ж вгору. Під час перевірки не можна опускати стовбур, в такому випадку гарпун може зірватися і рикошетом поранити мисливця. При заряжении рушниці з гумками не можна робити різких рухів, так як гума може порватися. Така зброя потрібно обов’язково заряджати на плаву. Це дуже важливий нюанс при підводному полюванні. За певних тренуваннях руки стають міцнішими, і заряджати зброю стає все легше і легше.

 • . 5

  Перед тим, як зібрати рушницю, по-перше, потрібно визначити якого воно типу. А від типу вже залежатиме метод його складання. Якщо рушниця підводне, то це потрібно заряджати виключно під водою, дотримуючись всіх правил для обережності й безпеки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :