Як продати пальто: корисні поради

як продати пальто: корисні поради

Вам знадобиться
 • Подати оголошення
 • Зробити фото
 • Підготувати до продажу
Інструкція
 • . 1

  У кожного з нас є речі, які знаходяться у відмінному стані, але які ми не носимо. При цьому зовсім не обов’язково їх зберігати в надії коли-небудь «пустити на ганчірки» або, що ще гірше, викидати. Можна їх продати, таким чином убивши одним пострілом двох зайців: і позбутися непотрібного предмета гардероба, і заробити грошей.

 • . 2

  Як продати пальто? Відмінним способом є розміщення оголошення на спеціальних дошках в інтернеті, або в соціальних мережах. Але спочатку потрібно провести передпродажну підготовку: гарненько почистити, пропрасувати, якщо є ушкодження — зашити, упевнитися, що всі гудзики на місці, а замки функціонують. Підготовлене до продажу пальто повинно виглядати охайним і свіжим.

 • . 3

  Також може знадобитися інформація про те, як пришити комір до пальто. Слід приділити особливу увагу і фотографіям, які будуть розміщені в оголошенні. Знімки повинні бути чіткими і відображати всі достоїнства і недоліки товару. Це необхідно для того, щоб покупець об’єктивно оцінював майбутню покупку. В оголошенні можна дати поради по догляду за виробом і як гладити пальто.

 • . 4

  Добре сприймаються фотографії, на яких одяг сидить на фігурі, а не висить на вішалці. Тому оголошення з такою картинкою приверне більшу увагу. Можна зробити акцент на найбільш цікавих деталях вироби і зняти їх окремо: наприклад, красива обробка подолу або натуральний комір. Якщо пальто світле, то можна описати як прати біле пальто.

 • . 5

  Якщо майбутній володар виробу буде знати заздалегідь, як доглядати за ним, то це позбавить його від зайвих клопотів. Не зайвим буде і короткий опис характеристик товару: у який час року його краще носити і при якій температурі. Обов’язково слід вказати розмір, щоб покупець не витрачав зайвий час у разі, якщо він йому не підходить. Для того, щоб продати швидше, можна дізнатися, як оновити старе пальто. Може статися й так, що після передпродажної підготовки пальто і зовсім не захочеться продавати. У цьому випадку все одно буде помітна економія, так як не знадобиться витрачати грошей на нове пальто в магазині.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :