Як продати пиломатеріали: корисні поради

як продати пиломатеріали: корисні поради

Вам знадобиться
 • Калькулятор
 • Метр
 • Лінійка
Інструкція
 • . 1

  Як продати пиломатеріали: корисні поради. Продаж лісу є заняттям не з легких, тому слід навчитися виконувати заміри дощок і вираховувати кубатуру кожної дошки окремо. Розглядаючи питання, як продати пиломатеріали, потрібно мати невеликий досвід в торгівлі і вміти пропонувати свою продукцію громадянам. Сам процес торгівлі виконується через дошки оголошень, які можуть перебувати в інтернеті або в колонках газет. Необхідно лише правильно скласти оголошення і розмістити його в потрібних місцях.

 • . 2

  Але для того, щоб здійснювати продаж. потрібне вміння проводити розрахунки. Тепер слід розглянути, як порахувати кубатуру матеріалу. Для цього знадобитися калькулятор, лінійка, метр, папір і олівець. завдяки цьому непоказному набору інструментів, можна виконати підрахунок пиломатеріалу. Слід зняти завмер з кожної дошки і скласти. Після чого перемножити на товщину і довжину лісу. виконавши це завдання, отримуєш кубатуру дощок, що були заміряні. особливу увагу слід приділити зберіганню лісу, тому й слід розглянути, як зберігати пиломатеріал.

 • . 3

  Для цього достатньо лише підібрати хороше місце на свіжому повітрі і зробити правильну укладку. При складуванні дощок, слід залишати невеликі зазори. Після укладання одного ряду необхідно покласти прокладки, завдяки яким буде існувати прямий доступ повітря до лісу. Якщо дотримуватися цих правил, то не виникне проблем з псуванням пиломатеріалу. сам процес сушіння у такому вигляді виконується кілька місяців. Якщо необхідно виконати екстрену сушку лісу, то слід розглянути тему, як висушити пиломатеріал в духових боксах.

 • . 4

  Таким способом можна здійснити швидку або повну сушку. Сам процес досить примітивний, але надійний. На вагонетку складується ліс і прокладається брусками, після чого заганяється в бокси, де під певною температурою висушується. Повний процес висихання займає 21 день, а швидка сушка виконується за два тижні. Якщо потрібно зрозуміти, як порахувати пиломатеріал в кубах, то слід скористатися калькулятором і лінійкою. Ці пристосування чудово підійдуть для прорахунку лісу. Кожну дошку окремо, слід заміряти посередині, після чого скласти отримані дані і перемножити на товщину і довжину дощок.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :