Як продати рибу і заробити на риболовлі?

як продати рибу і заробити на риболовлі?

Вам знадобиться
 • Спінінг і вудка
 • Місця проживання риб
 • Місця продажу риби
 • Особливості поведінки риби
Інструкція
 • . 1

  Спінінг і вудка. Займатися риболовлею можна в будь-який час року. Це захоплення розвиває орієнтування, спостережливість і гарну реакцію. Професійні рибалки не використовують перемети та мережі. Користуються спінінгом або вудкою, залежно від того, на яку рибу йде ловля. Завзятим рибалкам не раз приходила думка про те, що його захоплення може приносити не тільки моральне задоволення, а й хороший дохід. Але ж це дійсно так. Варіантів побудови бізнесу, пов’язаного з риболовлею, багато. Найпоширеніший спосіб — продаж улову або продаж в’яленої та копченої риби. Залишається зрозуміти, як продати рибу і на цьому добре заробити.

 • . 2

  Місця проживання риб. Досвідчений рибалка завжди знає місця проживання риб, і рідко коли ділиться з кимось цією інформацією. Він так само знає, як і чим харчується риба, час нересту, яку любить воду і багато іншого. В основі риболовлі лежить прикормка, причому вона повинна відповідати смакам риби. Досвідчені рибалки знають цілу технологію підгодовування, на яку йде не менше двох тижнів. Бувалі рибалки воліють ловити рибу на старих перевірених снастях, тому що точно знають, як ловити рибу на вудку, не застосовуючи різні навороти.

 • . 3

  Місця продажу риби. Досвідчений рибалка завжди знає місця проживання риб, і рідко коли ділиться з кимось цією інформацією. Він так само знає, як і чим харчується риба, час нересту, яку любить воду і багато іншого. В основі риболовлі лежить прикормка, причому вона повинна відповідати смакам риби. Досвідчені рибалки знають цілу технологію підгодовування, на яку йде не менше двох тижнів. Бувалі рибалки воліють ловити рибу на старих перевірених снастях, тому що точно знають, як ловити рибу на вудку, не застосовуючи різні навороти.

 • . 4

  Особливості поведінки риби. Безсумнівно, рибалці хочеться повернутися з гарним уловом, порадувати сім’ю і заробити грошей. Знаючі рибалки відзначають, що риба протягом року харчується по-різному. Вони добре знають, на що треба звертати увагу. Як тільки пройшов період Жора, риба починає відпочивати, підгодовування бере рідко. Також на лов впливають і температура води у водоймі, і атмосферний тиск. Кожен рибалка знає особливості в поведінці риби. Що вона бачить, як вона чує. Від того, як клює риба, залежить і весь улов. Рибалка-любитель, що знає всі тонкощі і секрети рибного лову, здатний з улюбленого хобі зробити прибутковий бізнес. Міні-коптильні коштують не дорого, а значить, можна продавати копчену рибу. Особливою популярністю в певних відділах користується в’ялена риба, а це — ще один варіант заробітку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :