Як продати собаку вигідно?

як продати собаку вигідно?

Вам знадобиться
 • Раціон
 • Харчування
Інструкція
 • . 1

  У наш час, коли важко знайти роботу і стабільний заробіток, кожен власник породистої собаки, швидше за все, замислювався над можливістю розведення собак і над тим, як на цьому можна було б заробити. Але розведення собак тільки при першому розгляді може здатися легким способом заробітку, насправді, перед тим як продати собаку потрібно не мало сил, терпіння і капіталовкладень. Досвідчені кінологи рекомендують починати бізнес з розведення та продажу собак не з фінансових розрахунків, але з самоаналізу — необхідно бути психологічно підготовленим до того, щоб здійснювати догляд за собаками, проявляючи до них турботу, любов і ласку.

 • . 2

  Тільки після того реальної оцінки власних можливостей варто приступити до складання бізнес-проекту: — провести аналіз попиту на породистих цуценят, — зробити серед них ретельний відбір (з обов’язковою наявністю родоводу), — передбачити те, як правильно дресирувати, — скласти приблизні витрати на раціон і аксесуари, — список необхідних щеплень, — врахувати витрати на рекламу. Ретельний розрахунок коштів, які доведеться витратити на вирощування цуценят, допоможе розрахувати очікуваний прибуток від продажу собак. В кінці-кінців, це бізнес-проект і у нього є мета — вигідно продати собаку.

 • . 3

  Після того, як враховані всі особливості розведення собак і розрахована стаття витрати, якщо справою займеться новачок, необхідним буде навчання поводженню з собаками. Тут немає маловажних деталей, буде потрібно вміти все, починаючи з того, як підстригти собаці кігті до того як правильно її вигулювати, на що буде потрібно час.

 • . 4

  Коли, нарешті, настає пора продажу цуценят, необхідно розглянути кілька способів того, як продати собаку вигідно, представивши її у вигідному світлі: Рекламу цуценят необхідно проводити задовго до їхнього народження. До того як визначити вагітність собаки важливо, щоб вона брала участь у виставках і конкурсах, які проходять у різних містах і країнах. Зазвичай від собак з нагородами цуценят замовляють задовго, до того як вони з’явилися на світ. Буде потрібно рекламне розміщення оголошень на сайтах оголошень із згадкою родоводу. Причому, реклама можлива не тільки у формі тексту, а й формі відео. Формат відео працює ефективніше, тому що тут задіюються почуття симпатії до цуценят, що дає, за підрахунками фахівців, 80% успішного продажу

 • . 5

  Важливо завжди підтримувати цуценят в ідеальному стані і дізнавшись як часто мити собаку цієї породи — не пропускати гігієнічних процедур, стежити за станом вовни, нігтів і обов’язково своєчасно робити щеплення. В якості рекомендації до укладення угоди, дуже важливо правильно заповнити кожен рядок бланка купівлі-продажу собаки. Обставини бувають різні, але коли всі документи правильно оформлені, для занепокоєння не буде причин.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :