Як продавати на ринку: 5 секретів

як продавати на ринку: 5 секретів

Вам знадобиться
 • Прилавок
 • Товар
 • Цінники
 • Упаковка
 • Пакети
Інструкція
 • . 1

  Багато хто вважає, що продаж товару на ринку вимагає спритності і особливого комерційного таланту. Насправді продати товар за вигідною ціною і при цьому догодити покупцеві зовсім не складно, якщо дотримуватися кількох правил торгівлі.

 • . 2

  Для того, щоб вигідно продати товар, потрібно вміти його гарно оформити: акуратно розкласти по чистих коробок або скриньках, а не кидати в купу, кожен вид товару постачити окремим, чітко і досить крупно написаним цінником . Якщо продавець вміє подумати про кожну дрібницю, яка поліпшує зовнішній вигляд товару, він, безсумнівно, знає, як торгувати на ринку грамотно.

 • . 3

  Крім красивого оформлення, товару потрібна хороша реклама. У стародавній Русі рознощики товару розхвалювали свій товар у віршах, влаштовуючи цілі вистави. , Адже хороший продавець — справжній майстер, щиро захоплений своєю справою. На такого майстра приємно подивитися і послухати його дифірамби товару, і покупці непомітно для себе злітаються до прилавка як бджоли на мед.

 • . 4

  Не менш важливо знати, як торгуватися на ринку. Кожен покупець хоче купити товар дешевше, саме тому варто призначити за товар ціну трохи дорожче очікуваної і потім трохи поступитися. Досить зробити вигляд, що складно встояти перед таким приємною людиною, і покупець йде переконаним у своїй спритності та кмітливості. Наступного разу у нього не виникне питання, до кого підійти на ринку.

 • . 5

  Також варто робити знижки постійним або оптовим покупцям, адже саме вони будуть сприяти гарній продажу. Задоволений покупець не тільки буде повертатися до догодив продавцю знову і знову, але при нагоді і розрекламує його серед знайомих. Таким чином не доведеться ламати голову над тим, як продати товар на ринку без збитків.

 • . 6

  Покупець обов’язково зверне увагу на зовнішній вигляд і поведінку продавця. Чистий фартух і нарукавники, шанобливе ставлення до покупця, заборона на вживання мату і прагнення зробити все для того, щоб покупець пішов задоволеним — ці постулати повинні непорушним законом для гарного продавця. Більш того, найбільш великі й успішні комерсанти завжди визнають, що краще взяти на роботу неграмотного людини з приємною посмішкою, чим відмінно підкованого, але зарозумілого продавця.

 • . 7

  Знаючи, як продавати на ринку, хороший продавець зуміє догодити покупцеві і при цьому не залишитися у програші. Іноді достатньо просто бути уважніше до покупця, запам’ятовувати його смаки і переваги, якщо йдеться про постійне клієнті, надати якийсь «бонус» у вигляді додаткової послуги або малої дещиці продукції «в подарунок» порадують будь-якого покупця, навіть якщо він здогадується, що вартість подарунка спочатку була включена у вартість покупки. Адже ринкова торгівля без перебільшень і мистецтво, і дипломатія, і відмінна розвага для розуміє людини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :