Як продавати розливне пиво: керівництво для початківців

як продавати розливне пиво: керівництво для початківців

Вам знадобиться
 • Приміщення під магазин
 • Асортимент
 • Ліцензія на торгівлю алкоголем
 • Обладнання
 • Грамотна рекламна компанія
Інструкція
 • . 1

  Щоб відкрити новий магазин розливного пива, насамперед, потрібно правильно підібрати під нього приміщення, яке має бути розташоване поруч з торговими центрами, вокзалами або ринками, в місцях з високою прохідністю, його вивіска має бути видна з проходить повз дороги. Добре, якщо поблизу не буде конкурентів. Рекомендується розмістити в магазині, крім прилавка і устаткування для розливу пива, ще й універсальну холодильну вітрину. Перед тим як продавати розливне пиво, в магазин потрібно ще завести асортимент пінних напоїв і закуски. Для початку на період «розкрутки» магазину достатньо буде поставити хоча б 5 — 10 кранів з різними сортами пива, адже розливне пиво бажано встигнути продати протягом трьох днів, поки воно свіже і не втратило смакових якостей.

 • . 2

  Коли магазин придбає постійних покупців — можна буде розширити асортимент. Якщо пролити пиво на підлогу, на одяг і залишити висихати, що не заперіть річ, то пиво почне поширювати вельми неприємний, кислуватий запах, що може відбити постійних клієнтів. Є безліч способів, як позбутися запаху пива, такі як сучасні ароматичні засоби, освіжувачі повітря, кондиціонер, але нічого немає більш ефективного, ніж щоденні вологі прибирання в приміщенні магазину. Якщо ж виникає необхідність позбутися запаху пива з рота, то тут краще жуйки допоможе перевірений народний засіб петрушка, пучок якої потрібно просто пожувати протягом пари хвилин. На жаль, займаючись продажем пива на розлив, проблеми неприємного запаху пива як в магазині, так і, наприклад, на руках або одязі не уникнути.

 • . 3

  Один з перших питань, що виникають у початківців продавців розливного пива, це питання, як отримати ліцензію на пиво? Процес отримання ліцензії на продаж пива непростий і дуже трудомісткий: потрібно зібрати величезну кількість довідок і документів, мати на руках їхні оригінали (наприклад, договору оренди приміщення, статутні документи підприємства, довідка з податкової інспекції), отримати «добро» на відкриття магазину в таких інстанціях як пожежники, санітарні служби або органи місцевого самоврядування. Як варіант, можна звернутися в спеціалізується на подібного роду послугах фірму, яка займеться супроводом документів за деяку плату.

 • . 4

  Наступне питання, яке обов’язково виникне у продавців розливного пива — як наливати пиво з кеги? Система розливу пива досить проста. Вона складається з пивного крана, охолоджувального пристрою, газового балона і так званого «кега» з пивом. Навчитися управляти цією системою досить просто, головне зрозуміти її механізм дії. Таким чином, пиво з кега проходить під тиском через охолоджувальний пристрій до пивного крану, а за допомогою вуглекислого газу створюється тиск, «проштовхувати» пиво по трубках. Непогано, якщо келих, в який наливається пиво, буде холодним. Важливо дотримуватися правил безпеки при роботі з газовим балоном!

 • . 5

  Перед тим, як відкрити пиво на розлив, важливо ретельно зважити всі плюси і мінуси даного бізнесу, правильно оцінити свої можливості, в першу чергу матеріальні, і, природно, запустити грамотну рекламну компанію магазина (до Приміром, в інтернеті, у пресі, по радіо), — тільки тоді справа чекає успіх і хороша прибуток. Адже без реклами зараз нікуди. Головне — віра в свої сили і голова на плечах.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :