Як продавати в соціальних мережах речі зроблені своїми руками?

як продавати в соціальних мережах речі зроблені своїми руками?

Вам знадобиться
 • Інтернет
 • Комп’ютер
Інструкція
 • . 1

  У наш час кожна людина намагається заробити будь-якими способами, щоб можна було дозволити собі купити щось більше, ніж те, що можна було б купити з звичайної зарплати. Деякі користувачі інтернету заробляють на інтернет-серфінгу, клікаючи на посилання, деякі копірайтинг та рерайтинг, а хтось власною працею. Як? Багато людей, які вміють робити які-небудь вироби своїми руками, заробляють на їх продаж. Це і різні картини в різних техніках, прикраси своїми руками, різні декоративні дерева, блокноти, розписні пляшки і багато багато іншого. Як продавати в соціальних мережах за реальні гроші? Дуже просто! Головне навчитися робити що-небудь своїми руками, а потім можна створити сторінку в соціальній мережі і користувачі з часом обов’язково помітять товар.

 • . 2

  Іноді терміново потрібно дізнатися, як віддалитися з мережі, якщо того вимагають обставини. Не в кожної соціальної мережі це зробити дуже просто. Наприклад, в соц. мережі «Вконтакте» це можна зробити в налаштуваннях, а в «Однокласниках» тільки через службу підтримки.

 • . 3

  Іноді для роботи в інтернеті необхідно обмежити швидкість, тому виникає питання: «Як обмежити швидкість в мережі (локальної мережі, тобто)?». Це можна зробити за допомогою спеціальних програм, наприклад NetPeeker або Wget. Вони дуже прості в управлінні тому не доведеться напружуватися і довго думати, як управляти нею і як обмежити швидкість в мережі.

 • . 4

  Іноді буває таке, що людина дуже погарячкував і на емоціях віддалився з соціальної мережі, або його зламали зловмисники й видалили його сторінку. Як бути в цьому випадку? Не потрібно переживати, адже практично всі розвинені соціальні мережі не видаляють сторінку відразу, а тільки через тиждень або два. Її можна буде відновити через лист на електронну пошту або через СМС-повідомлення. Якщо ж сторінка таки остаточно віддалилася, можна буде звернути в службу підтримки і описати всю ситуацію. Можливо, вони допоможуть. Якщо не допомогли і там, значить доведеться створювати нову сторінку. В принципі, в тому, як відновити соціальні мережі, немає нічого складного.

 • . 5

  Іноді інтернет буває такий повільний, що працювати просто неможливо. У цьому випадку виникає питання: «Як прискорити роботу мережі?». По-перше, потрібно вимкнути всі попутно працюючі програми. Також, якщо комп’ютер підключений до якоїсь комп’ютерної мережі, він безперервно обмінюється інформацією, що, звичайно, значно збільшує його навантаження. Якщо дотримуватися цих порад, то робота мережі помітно прискориться.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :