Як продзвонити ланцюг мультиметром?

як продзвонити ланцюг мультиметром?

Вам знадобиться
 • Мультиметр
 • Електрична мережа
 • Необхідно
Інструкція
 • . 1

  Мультиметр може здатися складним і таким, що лякає на перший погляд, але користуватися ним гранично просто. Для вимірювання напруги потрібно встановити лічильник на самому високому діапазоні передбачених вольт змінного струму. Найвищий можливий діапазон вибирається так, щоб прилад не пошкоджено напругою більше, ніж очікувалося.

 • . 2

  Якщо лічильник був встановлений на діапазоні 50 вольт і потрібно перевірити електричну розетку, то 120 вольт в електромережі можуть завдати непоправної шкоди мультиметру. Краще почати з високого діапазону, і працювати вниз до найнижчого діапазону, який може бути безпечно відображений приладом. Якщо ви все робите вперше і не знаєте, як перевірити ланцюг мультиметром, то просто дотримуйтесь інструкцій.

 • . 3

  Вставте чорний щуп в «СОМ» або «-» в розетку. Вставте червоний щуп в «V» або «+» в розетку. Знайдіть масштаби напруги. Там може бути кілька величин вольт з різними максимальними значеннями. Обраний ручкою перемикача діапазон визначає, яке напруження потрібно для читання.

 • . 4

  Перевірте загальну електричну розетку. У Росії, можна очікувати 120 вольт або навіть 240 вольт. У деяких місцях, 240 або 380 вольт так само можливі. Використовуючи метод, як продзвонити ланцюг мультиметром, будьте акуратні при роботі з приладом. Натисніть на чорний щуп в одному з отворів розетки. Ви повинні використовувати чорний щуп, так як зазвичай вставляєте вилку в розетку.

 • . 5

  Вставте червоний щуп в інший отвір розетки. На приладі повинно відобразитися напруга дуже близьке до 120 або 240 вольтам (залежно від типу перевіряється виходу). Зніміть датчики, і поверніть ручку до найнижчого діапазону пропонованих вольт, це більше, ніж вказане напруга ( 120 або 240).

 • . 6

  Даний метод, як продзвонити ланцюг, вимагає уважності при роботі. Вставте датчики знову, як описано вище. Прилад може вказувати між 110 і до 125 вольтов цього разу. Діапазон мультиметра важливий, що б отримати точні вимірювання.

 • . 7

  Якщо курсор не рухається, цілком імовірно, що постійний струм був обраний замість змінного струму. Постійного і змінного струму режими не сумісні. Повинен бути встановлений правильний режим. Якщо його не встановити правильно, то користувач буде помилково вважати, що ніякої напруги немає. Це може бути смертельно небезпечним. Не забудьте спробувати обидва режими, якщо курсор не рухається. Встановити лічильник в режимі змінної напруги, і спробуйте знову.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :