Як прогрівати варіатор?

як прогрівати варіатор?

Вам знадобиться
 • Уміння слідувати правилам
 • Уміння терпляче чекати
 • Уміння аналізувати обстановку
Інструкція
 • . 1

  Якщо мороз не сильний, автолюбителі не наполягають на прогріванні варіатора і стверджують, що можна відразу починати рух, головне — різко не прискорює і не здійснювати ривків близько п’ятнадцяти перших хвилин водіння. Але як прогріти варіатор, якщо обставини вимагають того? Машину потрібно завести і потримати півхвилини-хвилину із затиснутим гальмом.

 • . 2

  Автолюбителі радять проставити по черзі всі режими і залишити важіль перемикання в положенні D. Саме цей режим допоможе грітися маслу в гідротрансформаторі і зігріватиме всю коробку швидше. Потім деякі водії перемикаються на режим R і стоять на ньому ще деякий час.

 • . 3

  До слова, час прогріву залежить від температури на вулиці. Чим за вікнами холодніше, тим, відповідно, довше потрібно буде гріти машину. Після прогрівання, перед початком руху необхідно потримати гальмо кілька секунд, після — плавно його відпустити, але педаль газу відразу не натискати. Після чого автомобіль повинен плавно і без ривків зрушити з місця.

 • . 4

  В інтернеті так само можна зустріти поради від деяких водіїв, які помилково заявляють, що для більш якісної роботи варіатора, в період сильних холодів, необхідно поміняти масло на синтетичне. Ці «корисні» поради краще відразу ж ігнорувати, оскільки подібна заміна масла моментально призведе до поломки.

 • . 5

  В автомобілях, які обладнані автоматичною коробкою передач вариаторного типу необхідно використовувати тільки спеціальну рідину NS 2, при цьому виробник стверджує, що робоча температура цієї олії до — 46 градусів за Цельсієм. Інші ж люди, що володіють автомобілем, який обладнаний подібною системою, стверджують, що прогрів не є великою необхідністю і що рух можна починати відразу ж після того як був заведений двигун автомобіля.

 • . 6

  Вони мотивують це тим, що багато автомеханіки, говорячи про причини поломки варіатора, ніколи не згадують в якості причини поганої прогрів. Але довіряти подібним рекомендаціям не варто, оскільки якщо у вас відбудеться поломка, то вона може обійтися вам у велику суму грошових коштів. Слід перестрахуватися і поберегти ваш автомобіль, щоб уникнути можливих проблем в майбутньому.

 • . 7

  Таким чином, ми можемо підсумувати, що важливо знати, як прогрівати варіатор і перед початком руху на автомобілі з автоматичною коробкою перемикання передач вариаторного типу слід виконати кілька простих дій, описані вище, які допоможуть зберегти вашу машину в хорошому стані значно більший час.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :