Як пройти до нічного клубу?

як пройти до нічного клубу?

Вам знадобиться
 • Старанний доглянутий вигляд
 • Тверезість
 • Гроші для оплати входу
 • Документ для підтвердження віку
Інструкція
 • . 1

  Якщо вам захотілося піти і повеселитися в якому-небудь модному нічному клубі, не забувайте, що при вході в цей клуб вас буде неодмінно очікувати людина, яка вирішить долю вашого вечора. Називають цієї людини фейс-контрольщіком. Постарайтеся обов’язково запам’ятати всі головні правила тусовщика. Це вам допоможе потрапити в нічний клуб, а не поїхати додому з провалом. Ми розповімо вам про головні промашка, через які охоронці можуть вас не пропустити навіть на поріг закладу.

 • . 2

  Поради по одягу: Вас ніхто не змушує одягати речі дорогих марок. Можете бути спокійні. Для проходу в клуб вам просто необхідно ошатно виглядати. Частенько пропуск в закладу може бути дуже простим. Бувають такі ситуації, коли людина просто одягає помітну екстравагантний одяг і його пропускають в клуб для того щоб створити святкову атмосферу, але запам’ятайте пускати салюти і вертушки вам не дозволять.

 • . 3

  Забудьте про змінному взутті. Як пройти в клуб в спортивного взуття? Кросівки вже давно не зможуть налякати людей на вході. Але хочеться вас попередити, можуть бути і виключення з правил. Це, наприклад, далекі від останніх модних тенденції охоронці, які працюють в не дуже то просунутих закладах. Саме їх і може налякати будь-який одяг спортивного вигляду. Звичайно ж, на рахунок спортивного типу одягу багато перебільшено. Багатьох пускають, а багатьох і навпаки не пускають. Людина ходить в клуб, для танців і він виявляє танцювати у взутті, яка йому зручна. Але це не у всіх випадках може проскочити. Все залежить від варти і ситуації.

 • . 4

  Щоб пройти в нічний клуб, обов’язково привітайтеся з людиною на вході. Якщо ви проігноруєте його вітання, то це може розцінюватися як грубість. У деяких ситуаціях це розцінять так, ніби ви просто намагаєтеся укрити, що пристойно під газом і не в стан тверезо розмовляти.

 • . 5

  Не варто відповідати так, ніби ви робите позику тому, хто знаходитися нижче вас по соціуму. Якщо ж ви зробите навпаки, то вас просто не запустять в цей заклад з принципів. Якщо у вас поцікавляться про наявність клубної карти, краще відповідати негативно. Дуже рідко не пускають в клуб без наявності карти. Зазвичай охорона знає абсолютно кожного власника карти. Це питання буде просто перевіркою для вас. Зайві плюси вам не зашкодять.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :