Як прокачати низ грудей? Як прокачати нижню частину грудей?

як прокачати низ грудей? як прокачати нижню частину грудей?

Вам знадобиться
 • Бруси
 • Лава
 • Гантелі
Інструкція
 • . 1

  Добре розвинена, м’язиста груди в усі часи вважалася символом мужності. Недарма і новачки, і досвідчені бодібілдери приділяють таку велику увагу тренуванні цієї частини тіла. Однак добитися ідеальної прорисованности грудних м’язів неможливо, якщо не опрацьовувати їх ізольовано. Тому кожному, хто вже досяг певного прогресу в зростанні м’язів, необхідно знати, як прокачати низ грудей і її верх окремо. Перед тим, як прокачати нижню частину грудних м’язів, необхідно домогтися гарного розвитку грудей.

 • . 2

  Накачати груди дозволяють такі найбільш ефективні вправи, як жим лежачи та аналогічні по впливу на м’язи віджимання від підлоги; віджимання на брусах, розведення рук з гантелями, армійський жим і пуловери прямими руками. Загальна сума підходів у всіх вправах на груди повинна бути дорівнює 4 — 8, а число повторень у кожному підході — 10 — 12. Вага штанги або гантелей підбирається так, щоб з ним можна було виконати саме це число повторень майже на межі своїх сил. Така близька до максимальної навантаження дозволяє прокачати груди найбільш ефективно.

 • . 3

  Вправи для низу грудей, як правило, представляють собою варіації звичайних вправ для грудних м’язів. Наприклад, при виконанні віджимань від підлоги необхідно тримати голову вище ніг, щоб сильно навантажує не вся груди, а тільки її нижня частина. Груди відмінно опрацьовується і з допомогою віджимань на одній руці — це складна вправа чудово навантажує всі частини грудних м’язів і дозволяє добитися ідеальної прорисованности як верху, так і низу грудей. А от при виконанні жиму лежачи або розведення гантелей голова, навпаки, повинна знаходитися нижче ніг — для це верхню частину лави необхідно опустити.

 • . 4

  Ще одна чудова вправа, яка зобов’язана матися на арсеналі будь-якого спортсмена, — це пуловери прямими руками. Їх перевага полягає в тому, що вони в основному задіють саме низ грудей, а не решту її частину, а також задіють найширші м’язи спини. Пуловери можна виконувати як на верхньому блоці, так і з гантеллю в руках — в такому випадку необхідно лягти на лаву перпендикулярно до неї так, щоб спиратися на неї тільки лопатками. Таз опускається максимально низько, щоб розтягнути тулуб і розширити грудну клітку. Гантель береться обома руками, піднімається над грудьми і повільно опускається за голову якомога нижче.

 • . 5

  Але приголомшлива накачанності низу грудей залишиться непомітною як для спортсмена, так і для оточуючих, якщо значні м’язи будуть заховані під товщею жиру. Тому для того, щоб добитися чудового рельєфу м’язів і чіткості ліній, необхідно просушитися і спалити зайвий жир. І, звичайно, добре розвинена груди виглядає прекрасно тільки тоді, коли і всі інші м’язи тіла розвинені настільки ж добре. Тому не варто зациклюватися тільки на грудях — всі інші м’язи настільки ж важливі при побудові ідеального тіла!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :