Як промити пістолет для піни після роботи?

як промити пістолет для піни після роботи?

Вам знадобиться
 • Змивка
 • Дрантя
Інструкція
 • . 1

  Для професійних будівельників, монтажний пістолет для піни є одним з основних аксесуарів, тому від того, наскільки правильно буде проводитися його використання та зберігання в чому залежить якість і швидкість монтажних операцій. Зважаючи чого після остаточного проведення всіх дій, пов’язаних з нанесенням ущільнювача, дуже важливо проводити очищення інструменту, тобто бажано бути поінформованим про те, як промити пістолет для піни.

 • . 2

  Однак, щоб виконати даний тип операцій найбільш якісно, спочатку слід заготовити всі необхідні елементи. Тобто перед тим як стерти монтажну піну з робочих областей пістолета, завчасно слід придбати спеціальну промивку, виготовляється у формі стандартного балона, і встановлювану в робочу область пістолета.

 • . 3

  Потім, на відкритому просторі (промивка має різкий неприємний запах) слід виконати якісне очищення монтажного пістолета від залишків піни. Для чого рекомендується два три рази натиснути курок пістолета, давши тим самим промиванні спільно із залишками піни вийти з порожнини інструменту.

 • . 4

  На наступному етапі слід видалити промивний балон з монтажного пістолета і провести його додаткове очищення механічним методом, застосовуючи монтажний ніж або залишки дрантя. Коли ж пістолет повністю очищений, можна приступати до побічних дій, очищаючи всі будівельні конструкції на які могла потрапити піна в результаті виконання робіт.

 • . 5

  Розглядаючи методику як двері очистити від піни, бажано спочатку оцінити характер забруднення, а вже на підставі цього механічним методом, або ж використовуючи смивку для піни прибрати небажаний компонент з елементу приміщення. Якщо не виконати даний тип операцій своєчасно, виріб може втратити товарний вигляд, про що свідчить методика, як виготовити монтажну піну.

 • . 6

  Якщо ж проігнорувати представлені рекомендації, доведеться розбиратися, як очистити засохлу монтажну піну з робочих елементів пістолета. А ця дія може викликати не тільки затягування термінів подальших робіт, а й привести до виходу обладнання з ладу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :