Як промити радіатор грубки?

як промити радіатор грубки?

Вам знадобиться
 • Промивний розчин або молочна сироватка
 • Дистильована вода
 • Антифриз
Інструкція
 • . 1

  Отже, якщо грубка в автомобілі почала подавати недостатньо тепле повітря в салон, то, швидше за все, радіатор засмітився, і настав час його промити. Легше це зробити, попередньо, демонтувавши обігрівач з автомобіля. У цьому випадку промивка буде якіснішою. Можна використовувати спеціальний розчин для промивання, а можна скористатися народним методом промивання молочною сироваткою. На одну частину сироватки потрібно десять частин води. Цією сумішшю потрібно заповнити радіатор і залишити на 2 — 3 години. Час залежить від ступеня його засміченості. Далі рідину необхідно злити, і промити радіатор розчином кальцинованої соди, а потім дистильованою водою.

 • . 2

  Багатьох цікавить, як промити радіатор, не знімаючи його. Буває дуже складно демонтувати обігрівач, тому дійсно іноді простіше промити всю систему охолодження. Промивати слід при заведеному двигуні. Для початку потрібно підняти кришку капота. Потім відкрити пробку розширювального бака, залити в систему промивний розчин, запустити мотор і дати йому попрацювати приблизно 10 — 15 хвилин. Далі двигун слід заглушити, злити рідину, залити дистильовану воду, знову запустити мотор. Через кілька хвилин заглушити, злити все і залити антифриз.

 • . 3

  Про те, як промити радіатор грубки, багато хто замислюється пізно, коли температура на вулиці вже опускається нижче нуля. У такому випадку промивку необхідно робити в теплому гаражі, щоб вода в системі охолодження не замерзла і не створила пробок. Інакше доведеться повністю розбирати і промивати всю систему.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :