Як пронумерувати реферат з правилами?

як пронумерувати реферат з правилами ?

Вам знадобиться
 • Література
 • Текстовий редактор
Інструкція
 • . 1

  Написання рефератів на різні теми є невід’ємною складовою навчального процесу в школах і в подальшому навчанні. Найчастіше пред’являється дуже багато вимог не тільки до змісту, але й до оформлення реферату. Доходить до того, що реферат просто не приймають, якщо неправильно оформлена нумерація сторінок або зміст. Саме тому в мережі дуже часто можна зустріти питання стосовно оформлення рефератів.

 • . 2

  Найбільш поширений питання стосовно того, як пронумерувати реферат. Як правило, титульна сторінка в рефераті залишається без нумерації. Це легко робиться в тестових редакторах, наприклад, в Word. Для нумерації потрібно перейти на першу сторінку і натиснути кнопку Вставка, а потім пункт Нумерація сторінок. У вікні, потрібно вибрати розташування нумерації згідно з виданими вимогам по оформленню, а потім потрібно прибрати галочку навпроти напису Номер на першій сторінці. Після цих процедур потрібно натиснути кнопку ОК, щоб зміни вступили в силу.

 • . 3

  Чи не менше питань виникає з приводу того, як написати введення до реферату. Введення є найважливішою частиною реферату, так як викладачі найчастіше по ньому судять про те, чи варто читати текст далі. Вступ повинен займати не більше двох сторінок і містити основну інформацію по розкривається темі, її актуальність, вказується мета написання реферату. Також описується його структура і список джерел, на які робився наголос при написанні реферату.

 • . 4

  Не менш важливим є питання щодо того, як написати висновок до реферату. По суті, висновок логічно завершує введення. По тому як воно написано, можна судити ступінь того, як автор розібрався в темі. Висновок повинен містити відповіді на питання, які були поставлені у введенні, розглядаються також отримані результати. Висновок не повинно бути дуже великим. Як правило, його обсяг становить приблизно 10% всього обсягу реферату. Однак, такий обсяг не повинен бути перешкодою для повного розкриття теми.

 • . 5

  Досить часто виникають труднощі з тим, як оформити вміст у рефераті. Для автоматичного формування змісту, яке можливе в популярних текстових редакторах, всі заголовки і підзаголовки повинні бути відформатовані відповідним чином. Таким чином відбувається внутрішнє формування структури реферату. Після цього, зайшовши в підпункт Зміст пункту Посилання, можна отримати автоматично сформоване зміст, яке матиме обраний автором стиль.

 • . 6

  Про те, як написати рецензію на реферат, знають одиниці. Як правило, вона має однакову структуру. Спочатку вказується предмет аналізу, після чого потрібно перейти до опису актуальності теми. Після цього потрібно сформулювати основну тезу, після чого можна перейти до опису короткого змісту роботи. Наступним етапом стає опис загальної оцінки виконаної роботи, а також вказуються недоліки і недоліки. Закінчується рецензія загальними висновками та реквізитами автора і викладача.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :