Як прописати людину в квартиру?

як прописати людину в квартиру ?

Вам знадобиться
 • Прописка
 • Реєстрація
Інструкція
 • . 1

  Без прописки в даний час людини можуть переслідувати безліч проблем і труднощів. Так як без неї неможливо отримати багатьох документів, а також не влаштуватися на роботу і не оформити фінансових і юридичних угод. За законом, будь-яка людина, який проживає за місцем постійної реєстрації понад 90 діб, зобов’язаний зробити собі тимчасову реєстрацію. Також людина має право прописати до себе родича або друзів, які приїхали в гості. Тому необхідно знати про те, як прописати людину в квартиру.

 • . 2

  Для цього спочатку укладається договір найму, в якому обумовлюються обов’язки і права. Потім збираються документи, які необхідно надати в міграційну службу. До таких документів належать: заява про реєстрацію за місцем перебування, листок прибуття, а також документи, що засвідчують особу реєстрованого громадянина і свою. Також повинен бути присутнім і договір найму. Після чого готовий пакет документів надається в УФМС. Термін розгляду таких документів становить 3 дня, послу чого приймається рішення про тимчасову реєстрацію громадянина. Багатьох цікавить і таке питання, як прописати людину в квартиру постійно.

 • . 3

  Для постійної прописки необхідно мати виписку з колишнього місця проживання для отримання листка вибуття. Його термін дії складає 7 днів. Також для постійної реєстрації необхідний паспорт, документ про право реєстрації за новим місцем проживання, заява про реєстрацію. Процедура прописки людини абсолютно безкоштовна. Після реєстрації в паспорті громадянина ставиться штамп про нову прописку. Для дітей оформляють прописку батьки, після чого видається свідоцтво про реєстрацію за місцем проживання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :