Як прошити модем?

як прошити модем?

Вам знадобиться
 • Персональний комп’ютер
 • Модем
 • Файл з прошивкою для модему
 • Браузер
Інструкція
 • . 1

  Питання «Як прошити модем» встає перед користувачем в тому випадку, коли в роботі модему починають проявлятися якісь неполадки. Наприклад, модем може зависати або скидати з’єднання з інтернетом. Або ж користувач отримує рада перепрошити модем, тому що для цього модему вийшла більш нова версія прошивки, що працює краще і стабільніше, ніж стара.

 • . 2

  Головна рекомендація для таких користувачів — ні в якому разі не качати прошивку для модему з неперевірених джерел. При установці битою прошивки не те, що самостійно, але навіть сервісний центр не завжди зможе реанімувати потерпілий модем. Тому прошивку для модему найбезпечніше завантажувати тільки з сайту виробника цього модему. І вона обов’язково повинна відповідати даної моделі.

 • . 3

  Інструкція по прошивці кожного модему може бути різною, тому що веб-інтерфейс одного модему відрізняється від веб-інтерфейсу іншого. Тому можна пошукати інструкцію для певної моделі модему і при прошивці керуватися нею. Якщо ж такої інструкції немає, то розібратися в веб-інтерфейсі модему не так вже й складно.

 • . 4

  Припустимо, потрібна прошивка для модема вже завантажена. Залишилося тільки прошити. Для цього треба зайти у веб-інтерфейс модему. Це робиться за допомогою будь-якого браузера. В адресному рядку браузера вводиться адреса 2. 8. 1. 1 і після цього має з’явитися вікно введення логіна і пароля для входу в веб-інтерфейс. За умовчанням в заводських налаштуваннях більшості модемів встановлені логін — admin і пароль — admin. Якщо раніше логін і пароль змінювалися або типові налаштування інші, то буде потрібно дізнатися логін і пароль.

 • . 5

  Після введення логіна і пароля з’являється доступ до управління модемом через його веб-інтерфейс. Це свого роду панель управління модемом. Тут потрібно ознайомитися з пунктами меню і вибрати пов’язаний з адмініструванням. Наприклад, цей пункт меню може називатися «Administration» або якось по-іншому, в залежності від прошивки модему і його виробника. Зайшовши в цей пункт меню, потрібно пошукати пункт, який відповідає за оновлення програмного забезпечення. Його назва може бути «Software Upgrade» або «Firmware upgrade».

 • . 6

  Від користувача потрібно увійти в цей пункт меню і вказати шлях до файлу прошивки. Як це зробити, можна легко зрозуміти, так як на сторінці повинна бути кнопка вибору файлу прошивки. Після вказівки шляху слід натиснути на кнопку оновлення. Вона називається «Оновити» або «Upgrade». Потім потрібно чекати, поки файл не завантажиться в пам’ять модему і не відбудеться оновлення. У цей час ні в якому разі не можна вимикати модем. Неправильно встановлена прошивка призводить, іноді, до незворотних наслідків.

 • . 7

  По закінченні прошивки модем перезавантажиться, і при вході в його веб-інтерфейс можна буде побачити версію нової прошивки. Якщо модем нормально підключився після перезавантаження і версія прошивки відображається правильно, значить процес пройшов без помилок і ніяких ускладнень в роботі модему не передбачається.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :