Як просити руку дівчини у батьків: звернення до батьків прошу руки дочки

як просити руку дівчини у батьків: звернення до батьків прошу руки дочки

Вам знадобиться
 • Інформація про батьків дівчини
 • Підтримка
 • Подарунок
 • Серйозне намір
Інструкція
 • . 1

  Перш ніж іти знайомитися з батьками, необхідно поговорити з коханою дівчиною про їхні інтереси. Потрібно розпитати, що люблять, чим займаються, яке хобі. Спочатку, звичайно, це викличе утруднення, але через 5 — 10 хвилин почнеться цікава розповідь про них. Варто відзначити, що дівчина жила з батьками з дитинства, тому вона повинна знати про переваги батька і матері. Слід спробувати дізнатися якомога більше інформації. Можливо, в голову прийдуть цікаві ідеї. Психологи рекомендують хвалити батьків дівчини, таким чином, у неї на підсвідомому рівні виникне довіра і вона зможе розповісти набагато більше. А це дуже необхідно. Адже, знайомство з батьками — справа серйозна, і поставитися до нього потрібно відповідально.

 • . 2

  Після того, як є вся необхідна і інформація, що цікавить, слід трохи подумати над деякими питаннями. Що вдягнути? Про що поговорити? Як поводитися? І що подарувати? Для того щоб перше враження було хорошим, потрібно вибрати більш строгий одяг. Найкращим варіантом буде пристойний костюм. Бажано, щоб він був білого кольору, тому що він уособлює доброту і щирість. Далі проблема в тому, як завести діалог. Тут також все дуже просто. Потрібно намагатися не говорити зайвого, але й не мовчати. Краще поговорити про те, що відбувається в країні, які плани на майбутнє. Трошки можна розповісти про дитинство, як познайомилися з їх дочкою або обговорити небудь фільм. Почати спілкування не складно, головне, щоб воно було цікавим. Не варто забувати хвалити її маму за смачну вечерю, і говорити яка у них розумна дочка. Ні в якому разі не можна в своїй лексиці використовувати лайливих слів. Це тільки відштовхує і її, і батьків. Вести краще себе спокійно і відповідати на питання як можна чесніше. Не варто забувати, що добре поставлена мова розташовує до себе людей. Тому тут буде плюсом, якщо багато читаєте і любите відвідувати корисні громадські місця (наприклад, театр або картинна галерея). Неважливо ходили туди чи ні, єдине завдання — це сподобається і залишити прекрасне враження. Далі проблема, як просити руки дівчини, ще складніше. Так що, якщо не осилити просту задачу, то до важкої приступати немає сенсу.

 • . 3

  Є така традиція, приходити до гості з чимось. Адже, прийти з порожніми руками — не культурно. Обов’язково потрібно принести якісь гостинці. Для мами це можуть бути квіти і торт до чаю. Якщо дозволяють фінанси, то для батька можна купити хороший коньяк. Зазвичай після такого всі залишаються задоволеними. Таким чином, можна їх задобрити і ставлення буде більш м’яким. Якщо ж на дорогі подарунки не вистачає грошей, то можна проконсультуватися з дівчиною. Можливо, вона мені щось підкаже. Але знову-таки, якщо скаже, що нічого не потрібно, то все одно необхідно щось купити. Ця дуже важлива деталь при знайомстві. Батьки відразу ж дивляться, жадібний майбутній чоловік дочки чи ні. Тому, якщо є плани на майбутнє з цією дівчиною і необхідно благословення батька нареченої, то бажано не скупитися на подарунки. Іноді саме від цього залежить, які стосунки складатимуться надалі майбутньому.

 • . 4

  Якщо все пройшло добре і є почуття, що її батьки ставляться до відносин сприятливо, то потрібно діяти далі. Адже, хороших і порядних дівчат не так багато, тому не можна упускати шансу. Зазвичай наступний крок — це пропозиція руки і серця. Однак тут завдання складніше. Для того, щоб зіграти весілля, потрібно попросити згоду її батьків. Але часто є невпевненість в тому, що буде відмова. Тому на зміну старої проблеми приходить нова, як просити руки у батьків дівчини. Тут, звичайно потрібно вже бути знайомим і з мамою, і з татом. Повинна бути точна впевненість, що вони відносяться до цих відносин доброзичливо. Необхідно постійно підтримувати, допомагати і співчувати її сім’ї, тоді у них з’явиться довірче ставлення. І батьки можуть сміливо видати заміж дочку за такого хорошого людини. Так що, завжди необхідно діяти, адже шлюб — це одне з найбільш безцінних подій на Землі!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :