Як просити руку і серце у батьків дівчини?

як просити руку і серце у батьків дівчини?

Вам знадобиться
 • Серйозні наміри
 • Любов
Інструкція
 • . 1

  Відповідні час і місце. Відомо, що ложка потрібна саме до обіду. Тому, перш ніж зібратися до батьків дівчини, молодій людині слід дізнатися речі чи буде його візит.

 • . 2

  Корисно подумати, що саме доведеться говорити. Для цього юнакові потрібно знати не тільки, як поговорити з мамою коханої, але і як розтопити серце чоловіка — її батька. Така підготовка допоможе не тільки зменшити нервозність, а й досягти найбільшого успіху. Розмова з самим собою, послужить репетицією до майбутнього зверненням до батьків коханої. Після невеликої репетиції, слова людини мають більший успіх.

 • . 3

  Хороший зовнішній вигляд. Є сумніви щодо того, як просити руку і його серце дуже строгих батьків? Насамперед, потрібно подумати про свій зовнішній вигляд. Це спонукає батьків більше довіряти майбутньому тестеві і, швидше за все, вони побажають дати позитивну відповідь.

 • . 4

  Важливо бути вежлівиім і від усього серця говорити про свої почуття до коханої. Це допоможе зрозуміти батькам дівчини, що молода людина спонукуваний найсерйознішими намірами, а не просто сплеском емоцій.

 • . 5

  Не можна забувати і про найпростіші манерах спілкування. Високий рівень культури, а також тактовність і делікатність ще ні кому не пошкодили. Слід підготуватися і до можливої відмови. В ідеалі, звичайно, майбутній наречений отримає позитивну відповідь. Проте завжди є ймовірність, що юнак не сподобається батькам або вони просто його неправильно зрозуміють.

 • . 6

  Майбутній наречений чув, що один (або обидва) з батьків дівчини за гороскопом — водолій? Тоді йому доведеться більше дізнатися про те, як завоювати серце Водолія. Вважається, що більшість Водоліїв має складний і суперечливий характер. Крім того, такі люди ненавидять будь-які прояви театральності і показухи. Це говорить про те, що якщо є необхідність завоювати прихильність водолія, то краще сказати небагато, але від усієї душі!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :