Як просканувати мережу на віруси?

як просканувати мережу на віруси ?

Вам знадобиться
 • Доступ до мережі Інтернет
 • Інструкція
 • ПК
Інструкція
 • . 1

  Процес сканування мережі здійснюється декількома варіантами. Перший і найпростіший спосіб це натиснути на кнопку «scan net» (для того, щоб її знайти, потрібно подивитися у верхній кут вікна). Наступним кроком того, як просканувати мережу, повинен стати запуск сканера з тією налаштуванням для обраного інтерфейсу, який був обраний за замовчуванням. Якщо є необхідність поміняти інтерфейс, то для цього, треба клікнути на сходинці» ip» адреси мережевого пристрою. Для того, щоб увійти в опції сканера, потрібно з контекстного меню вибрати «net scan options» і необхідну настройку.

 • . 2

  Для того, щоб знати, як включити мобільну мережу, особливих навичок не потрібно. Необхідно відкрити головне меню телефону, і перейти в розділ» настройки» для включення інтернету. Вибравши вкладку» управління бездротовою мережею (або зв’язком)», треба розкрити діалогове віконце» мобільна мережа» і застосувати прапорець на полі» Включити». У тому ж самому розділі можна також скористатися можливістю включення опцій для інтернет — роумінгу і передачі даних.

 • . 3

  користувачів соціальних мереж можна знайти в будь-якому куточку світу. Майже кожна третя людина має сторінку в якому небудь сайті. Але, як заробити в соц. мережах? Зрозуміло, що рекламні компанії не могли не звернути увагу на цей факт. Сьогодні на найбільш відвідуваних сторінках можна побачити різні реклами, за які та чи інша організація або компанія платить гроші власнику сторінки. Таким чином, за рахунок збільшення» друзів» люди заробляють гроші. Велика відвідуваність сторінок забезпечує і більшу ціну для розміщення тієї чи іншої реклами.

 • . 4

  Як подивитися комп’ютери в мережі? Адже періодично виникає необхідність щось надрукувати з іншого ПК, який знаходиться в сусідній кімнаті. Як правило, у вікні» мережеве оточення» повинні відображатися всі іконки комп’ютерів або хоча б пошуковому рядку по IP адресою ПК. І так, щоб дістатися до всіх ПК потрібно слідувати наступним крокам:» пуск» -» Мережа» — Центр управління мережами» -» управління спільним доступом» -» вибір домашньої групи» — параметри спільного доступу ». А для створення домашньої групи потрібно піти цим шляхом:» панель управління» -» Центр управління мережами» -» управління спільним Доступом» -» Створити Домашню Мережа».

 • . 5

  Найчастіше користувачі ПК і ноутбуків працюють з Windows 7 стикаються з проблемою неопізнаної мережі і задаються питанням — неопізнана мережу як виправити? Досі вичерпної відповіді на це питання не знайшлося. А якщо не відомі причини виникнення цієї» неіснуючої мережі», то і виправлення ставати проблематичною. У таких випадках ситуацію рятує заміна мережевої карти або покупка більш свіжого драйвера. А найсмішніше це те, що нерідко ця проблема зникає так само моментально, як і з’явилася.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :