Як просто перейменувати мережу?

як просто перейменувати мережу?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Доступ в інтернет
Інструкція
 • . 1

  Сьогодні, напевно, в кожному будинку є комп’ютер з можливістю виходу в інтернет. Комп’ютерна мережа — «всесвітня павутина», призначена для передачі інформації від одного комп’ютера іншому. Найперша мережа в світі з’явилася 1 вересні 1969 року. Вона була розроблена Мін. Оборони США, для більш надійної І точної передачі інформації під час війни. Як називалася перша мережа? Називалася вона ARPANET. Від англійського Advanced Research Projects Agency Network. Що перекладається як Агенство передових дослідницьких проектів мережі. Ну, а зараз відійдемо від глобальної мережі і перейдемо до більш дрібної мережі.

 • . 2

  Домашня мережа, це мережа об’єднує комп’ютери всередині квартири. При створенні такої мережі назву визначається автоматично, але кому — то воно може не сподобатися. Як перейменувати мережу? . Перейменувати мережу можна ще при установці мережі, але якщо установка вже завершена, то клікнувши по мережі і вибравши «Перейменувати». Вводимо відповідна назва і натискаємо ОК. Ось і все!

 • . 3

  У Інтернету є багато можливостей. І одна з них це отримання прибутку. Як заробити гроші в мережі? Насправді є безліч варіантів. Для новачків підійдуть «Заробіток на кліках», потім можна переключитися на «Заробіток на сайті», «Заробіток на ринку Форест». Якщо є письменницькі навички то можна спробувати себе в копірайтингу і рераітінге.

 • . 4

  Дуже часто злі сусіди користуються нашим інтернетом. Це відбувається якщо працює маршрутизатор і є доступ до бездротового мовленню. Щоб убезпечити себе від сторонніх очей краще поставити пароль на мережу. Як поставити пароль на мережу? Для того, щоб поставити пароль потрібно: 1. У пошуковому рядку вбити 2, 8, 1, 1. Вам відкриється вікно вашого маршрутизатора. 2. У закладці бездротова мережа вибрати захист бездротового режиму. 3. Поставити галочку на будь-якому виді захисту, але краще на останньому! 4. Написати пароль і натиснути зберегти.

 • . 5

  Якщо, наприклад, хтось забув покласти гроші на свої інтернет, а йому дуже потрібно комусь передати дуже важливу інформацію. Те, тільки в цьому випадку можна скористатися сусідським Wi-Fi. Як дізнатися SSID мережі? Для того, щоб дізнатися SSID мережі (індентіфікатором мережі) Потрібно клацнути по вибраної мережі правою клавішею миші, потім перейти на вкладку «Властивості», «Підключення», і в другій рядку можна побачити SSID вибраної мережі. Дуже часто він збігається з назва мережі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :