Як просунути блюз групу?

як просунути блюз групу?

Вам знадобиться
 • Музичні записи
 • Сторінка проекту в соціальних мережах
 • Телефон
Інструкція
 • . 1

  Для того, що б просунути блюз групу, Вам потрібні якісні записи, як мінімум, чотирьох пісень. Якщо ви не знаєте, як самому записати свої треки, має сенс розпитати у друзів — хтось із них точно знає людей, які могли б допомогти. Безліч умільців здатні на домашньому устаткуванні записувати треки в досить високій якості. Якщо хочете, можна звернутися в професійну студію.

 • . 2

  Звідти сторінку свого проекту на MySpace і Facebook або Вконтакте. Завантажте свою музику. Кожен день розсилайте якомога більше запрошень, почніть з друзів і знайомих. До запрошення обов’язково додається пояснювальна повідомлення про те, хто ви і музику якого стилю виконуєте. Попросіть рідних і приятелів стати шанувальниками вашої сторінки в соціальних мережах.

 • . 3

  Радимо купити трохи рекламного простору Вконтакте, MySpace, Facebook, щоб «розкрутити» свій проект. На кожному з цих сайтів є вичерпні керівництва по тому, як управляти рекламою (дивіться розділ ЧаВо).

 • . 4

  Обдзвоніть місцеві клуби і бари, де грають блюз. Обговоріть вимоги і питання оплати. В одних клубах можуть просто попросити послухати записи, в інших — додатково потрібно буде надати коротку біографію (вашу або вашої групи), а ще — промо-фотографії. Не виключено, що вас запросять на прослуховування.

 • . 5

  Зв’яжіться з керівництвом якогось незалежного радіо-проекту, запитаєте, чи приймають вони демо-записи. Швидше за все, вони теж захочуть ознайомитися з вашою творчістю. Будьте готові відправити свої треки електронною або звичайною поштою, записавши на диск. Якщо директору на радіо сподобаються ваші записи, і він буде готовий пустити їх в ефір, швидше за все, з вами зв’яжуться. Через тиждень-два після відправки демо напишіть на радіо знову — переконайтеся, що вони отримали треки і включили в свої плей-листи.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :