Як просвердлити керамічну раковину?

як просвердлити керамічну раковину?

Вам знадобиться
 • Молоток
 • Дриль
 • Свердло з побідиту
 • Свердло з діамантовою крихтою
 • Пульверизатор з водою
Інструкція
 • . 1

  Дуже часто зустрічається те, що в раковинах симетричного типу відсутній отвір під змішувач. Даний факт дає можливості для покупців застосування декількох способів її монтажу. У будь-якому випадку отвір проробляється безпосередньо з установкою нової раковини. На самому початку раковина перевертається і оглядається з її нижньої сторони. Справа в тому, виробник заздалегідь намітив можливі місця під установку змішувача. Це можуть бути невеликі поглиблення. Тому до того, як просвердлити отвір в раковині, необхідно уважно оглянути її нижню частину, щоб вибрати місце, де буде встановлений змішувач.

 • . 2

  До раковині обов’язково додається інструкція. У ній може бути сказано, чтотакое отвір пробивається за допомогою одного молотка. За наміченим виробником отвору ударяти молотком слід з крайньою обережністю, не вкладаючи в удари великих зусиль, щоб не розколоти раковину. Залишки залишився на краях матеріалу збиваються легкими ударами того ж молотка. У цей отвір можна відразу вставляти змішувач.

 • . 3

  Цей метод підходить не всім керамічним раковинам. Тому слід ознайомитися з іншим способом — як просвердлити керамічну раковину за допомогою фрези, що має побідитовий наконечник. Отвір під змішувач сверлится по центру місця для його установки. Місце свердління повинно постійно охолоджуватися водою, яка подається з пульверизатора. В іншому випадку раковина перегріється і може розколотися.

 • . 4

  Отвір під змішувач сверлится по центру місця для його установки. Місце свердління повинно постійно охолоджуватися водою, яка подається з пульверизатора. В іншому випадку раковина перегріється і може розколотися. При перевертанні нової мийки, слід переконатися ще раз, що висвердлений отвір в точності збігається з центрувальні маркером, який виробник наклеїв на лицьовій стороні.

 • . 5

  Як просвердлити раковину фрезою з напиленням алмазної крихти. Такий фрезою отвір проробляється в раковині з боку верху, так як якщо сильно придавлювати свердло, то можуть утворитися відколи на виході. Тому якщо проробляти отвір з боку низу раковини, можна отримати відколи на лицьовій стороні. Дриль і отвір слід в обов’язковому порядку охолоджувати водою з пульверизатора. Натискати занадто сильно під час свердління також не варто, так як при цьому значно зросте ймовірність пошкодження нової раковини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :