Як просвердлити отвір в бетоні швидко і рівно?

як просвердлити отвір в бетоні швидко і рівно?

Вам знадобиться
 • Свердла з победітовим наконечником
 • Перфоратор
 • Дриль
 • Перка
 • Електро-лобзик
Інструкція
 • . 1

  Будь-яке будівництво чи ремонт житла вимагає свердління й для цього застосовуються свердла необхідного розміру. Само свердління потрібно виробляти в бетонній, металевою або дерев’яної поверхні. Слід розглянути все по порядку починаючи з бетону. Розглядаючи питання, як просвердлити отвір в бетоні, слід запастися необхідним інструментом, який включає в себе побідитові свердло і перфоратор. Можна зробити цю роботу і звичайним дрилем, але тоді витратиться часу і сил набагато більше, тому слід виконувати свердління саме перфоратором. Перфоратор діє як відбійний молоток, відколюючи бетон невеликими частинами.

 • . 2

  Якщо питання стосується того, як зробити великий отвір, то належить скористатися набором свердел і виконувати цю роботу періодично міняючи свердла. велике свердло може не взяти поверхню, тому спочатку сверлится отвір маленького діаметра, після чого розширюється більш великим свердлом. Простіше кажучи, просто розсвердлюється, тим самим розширюючи стінки до необхідного діаметра, розібравшись з бетоном, слід перейти до дерева і розглянути, як просвердлити отвір в дереві. Для цього належить скористатися свердлами по дереву і дрилем, перфоратор при цій роботі не потрібен. Підбирається свердло по дереву, необхідного діаметра і виконується свердління. Можна користуватися тим же способом, який застосовувався при свердлінні бетону. Тобто спочатку сверлится отвір маленького діаметра, після чого розсвердлюється більш великим свердлом. хоча можна ці дії замінити і скористатися перкой.

 • . 3

  Ці свердла мають розміри різного діаметру і свердлінні отвору потрібного розміру виконується за один раз. Якщо потрібно розглянути, як вирізати в стільниці отвір, то слід скористатися свердлами невеликого діаметру і просвердлити ними отвір в місцях заокруглень. Далі належить скористатися ножівкою по дереву і пропиляти всі рівні розміри до заокруглень. Після чого вибити вирізану частину і зачистити торці наждачним папером. Цей спосіб пропила вказував на те, як вирізати отвір під мийку. Існує і більш легкі спосіб, який вказує на те, як виконати всі рези електро-лобзиком. цей інструмент дуже зручний і виконує, як рівну проріз в деревині, так і заокруглену.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :