Як просвердлити отвір в дереві: прості способи

як просвердлити отвір в дереві : прості способи

Вам знадобиться
 • Свердло по дереву
 • Перка
 • Нажовка по дереву
 • Електро-лобзик
 • Побідитових свердел
Інструкція
 • . 1

  Дуже часто багато людей стикаються з проблемою, що стосується розпилу деревно стружкової плити. Тому хочеться звернути увагу на те, як просвердлити отвір в деревині для її подальшого розпилу. Для цього буде потрібно набір свердел по дереву, які створять діаметр необхідного розміру. Що стосується більш великих отворів, то для цього належить застосувати перки, яка створить необхідний розмір. Самі ж свердла мають наступний вигляд, схожий на тризуб і серединна грань служить точкою фіксації. Після розмітки ДСП під стільницю потрібно провести свердління на закруглених краях, після чого слід розглянути, як вирізати в стільниці отвір.

 • . 2

  Наступним дією стане розпил ДСП, використовуючи для цього ножівку по дереву з поперечним зубцем. За заздалегідь прокресленою лінії, плавними рухами виконується рез, доходячи до місця просвердлених отворів. Можна скористатися і іншим більш легким способом, правда для цього слід мати електро-лобзик, завдяки якому можна виконати досить рівну проріз, плавно згинається по краях. Всі ці дії вказують на те, як вирізати отвір під мийку і отримати бажаний результат. Якщо деревно стружкова плита має ламіновану поверхню, то всі дії стосуються пропила потрібно виконувати з найбільшою обережністю, для того щоб не зруйнувати краю ламінату.

 • . 3

  Після чого необхідно застосувати наждачний папір і очистити їй всі нерівності. Якщо питання вказує на те, як просвердлити отвір в бетоні, то для цього доведеться скористатися победітовим свердлом. Звичайне свердло бетон не візьме і тільки лише затупітся. Виробників даних свердел велика безліч, але варто віддати перевагу тільки німецької продукції, яка є дійсно якісною. Свердла китайського виробника не настільки якісні і належить попотіти, перш ніж отримаєш отвір необхідного розміру. Розглядаючи питання, як зробити великий отвір, приходиш до висновку, що для цього буде потрібно перка, яка дуже легко просвердлить отвір в будь-якому дерев’яній основі. Що стосується бетону, то для цього має бути використовувати побідитові свердло великого розміру.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :