Як просвердлити отвір в камені: покроковий опис

як просвердлити отвір в камені : покроковий опис

Вам знадобиться
 • Набір свердел
 • Болгарка
 • Диск
 • Молоток
Інструкція
 • . 1

  Відповідь на питання як просвердлити отвір в камені, досить простий — потрібно використовувати дриль і спеціальне свердло, у якого коронки з алмазним напиленням. Благо купити таке свердло не складно, вони є практично в усіх великих будівельних супермаркетах. А придбавши інструмент, можна відразу ж приступати до його практичного використання. Але дуже часто новачки відразу стикаються з проблемою, як просвердлити отвір в трубі? Для цього знадобитися зафіксувати трубу в лещатах, намітити місце для отвори, потім взяти обрізок каменю з просвердленим вже отвором і прикласти його цим отвором до розмітки. Потім свердло вставляють в отвір і починають свердлити.

 • . 2

  Секрет як розточити отвір полягає в тому, свердління слід проводити на малих обертах. До речі, чим більше діаметр свердла, тим нижче повинна бути швидкість обертання. Наприклад, використовуючи свердло на 24 міліметра, включають потужність до 700 оборотів в хвилину, а маленьке 6 міліметрове можна включити і на 2000. Ще одна хитрість як просвердлити рівне отвір — це використання води. Таку технологію знають з незапам’ятних часів, а суть її в тому, що періодично потрібно підливати воду на місце свердління. Вода остуджує свердло і це збільшує термін його служби. Також вода охолоджує камінь, завдяки чому кромка отвору виходить більш рівною.

 • . 3

  Якщо виникла проблема, як зробити квадратний отвір, то не варто впадати у відчай. Для початку слід зробити розмітку необхідної форми на камені. Зазвичай для цього використовують олівець, але якщо поверхня полірована, то можна позначити краю розмітки столярним скотчем. Для створення квадратного отвору найкраще підійде болгарка, до якої слід підібрати спеціальний коло (його зазвичай називають алмазним диском). Потім обережними і неспішними рухами робляться прорізи по контуру малюнка. Але доведеться бути терплячим і обережним, тому що не можна занадто сильно тиснути і слід намагатися не виходити за довжину розмітки.

 • . 4

  Правда, використовувати цей спосіб вийти тільки в тому випадку, якщо отвір більше кола болгарки. В інших ситуаціях, можна зробити отвір і за допомогою дриля. Для цього по контуру розмітки роблять безліч отворів, які максимально наближені один до одного. А коли вони готові, то молотком вибивають непотрібну середину. Але слід враховувати, що свердло має свій діаметр, тому кожну сторону розміченого отвору зміщують, зменшуючи її на радіус свердла. Недолік цього методу в тому, що отриманий отвір матиме нерівні краї, тому доведеться їх вирівняти напилком.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :