Як просвердлити отвір в раковині під змішувач?

як просвердлити отвір в раковині під змішувач?

Вам знадобиться
 • Дриль електричний
 • Коронка по кераміці D 35 м
 • Дерев’яні лаги
Інструкція
 • . 1

  Сантехніка — справа крихке. . . Головне — правильно організувати робоче місце. Тому рекомендується використовувати дерев’яні лаги, які з успіхом замінить звичайний дерев’яний піддон для гіпсокартону або пінобетону. Такий напевно є у кожного, хто затіяв ремонт. Потрібно покласти раковину на піддон, а намічене місце під свердління розмістіть так, щоб воно виявилося якраз між дошками. Тепер по порядку: як просвердлити отвір в раковині.

 • . 2

  Стандартний діаметр занурюваної під раковину частини змішувача не перевищує 35 мм. Тому стандартні отвори раковин цілком підійдуть. Але кухонні мийки деяких фірм (маються на увазі саме про керамічних і керамогранітних виробах) поставляються взагалі без отворів під змішувачі. Це пов’язано з тим, що деякі моделі змішувачів встановлюються на стіну, а не на бортик раковини. Тому питання, як просвердлити керамічну раковину або керамогранітную мийку — актуальне як ніколи. Хоча, з дрилем і відповідним видом свердла — це хвилинна справа, з ним впорається навіть підліток.

 • . 3

  Використовуючи коронку з алмазним сердечником (наприклад, D 35 м), не потрібно буде охолоджувати свердло або підливати воду в отвір. Це все вчорашній день. Важливо купити відповідну коронку — на її вибір підкажуть в будь-якому будівельному супермаркеті. З нею в лічені секунди виходить отвір в керамічній раковині з рівними краями, без сколів і тріщин. Нею можна свердлити і отвори в керамічній плитці і натуральному камені. Далі пояснюється, як встановити змішувач на раковину. Адже це важлива частина процесу, щоб вийшов зріз був прикритий і крізь нього не потрапляла вода під мийку.

 • . 4

  Практично кожна модель змішувача, призначеного для установки на бортик раковини, має захисне кільце-заглушку, іноді з гумовою прокладкою. Така конструкція не вимагає додаткових заходів. В іншому випадку, залежно від моделі виробу, важливі додаткові елементи гідроізоляції: стрічка «фум», гумове кільце діаметром 35 мм, або силіконова замазка. Часто ці знання стануть в нагоді тим, хто задається питанням, як встановити раковину тюльпан. Адже під неї потрібно кілька отворів діаметром 35 мм в керамічній плитці стіни під висновки каналізації і водопроводу.

 • . 5

  Людині, вперше займається самостійно сантехнікою, можна порадити не нехтувати повним комплектом інструментів, призначених для цього. Для з’єднання труб обов’язково використовуйте фітинги із стрічкою «ФУМ» або промасленим клоччям; встановлюйте елементи запірної арматури (перекривають краники). Це продовжить експлуатацію всієї системи.

 • . 6

  Ну а щоб потім не цікавитися як усунути запах з раковини, обов’язково встановлюйте сифони під кожним зливним отвором і періодично (хоча б раз на півроку) їх прочищати. Це забезпечить вам свіжість повітря у ванній і на кухні, легкість водовідведення та зразкову гігієну житла.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :