Як просвердлити рівне отвір: домашні технології

як просвердлити рівне отвір: домашні технології

Вам знадобиться
 • Набір свердел
 • Набір напісьніков
 • Трубчасте алмазне свердло
Інструкція
 • . 1

  Дуже часто людям потрібно зробити отвір в металі, камені, плитки, дереві та інших матеріалах. Зіткнувшись з проблемою, громадяни не знають з чого починати і який інструмент для цього потрібно. Тому, просто необхідно розглянути тему, як просвердлити рівне отвір в дошці. Для цього буде потрібно свердло по дереву необхідного діаметра, наконечник якого має три зубці. Така форма інструменту служить для свердління ідеально рівного отвори. Один зубець знаходиться рівно по центру і грає роль направляючого. Два крайніх зуба балансують свердло і не дають йому розбовтатися при великих оборотах. Вони одночасно виконують ряд функцій, до яких належить і висвердлювання деревини.

 • . 2

  Якщо потрібно зрозуміти, як розточити отвір в металі, то для цього знадобиться ряд інструментів, що включають в себе набір свердел і напилків. Все залежить від того, який діаметр потрібно отримати. Для отримання рівного отвори, металеву заготовку слід затиснути в лещата і під певним кутом призвести висвердлювання. Якщо необхідно знати, як зробити квадратний отвір, то для цього знадобитися штангель-циркуль. Цей інструмент необхідний при вимірі металу. Потім береться спочатку круглий напилок і розширюється отвір, після чого закруглені грані знімаються квадратним або плоским наждаком. Сама робота досить проста і її може виконати кожен бажаючий. Ідеально рівне квадратний отвір в дереві, можна отримати завдяки лобзику.

 • . 3

  Якщо потрібно знати, як просвердлити отвір в камені, то для цього буде потрібно побідитові свердло. Якщо даний інструмент не допоможе в створенні ідеально рівного отвори, то доведеться використовувати трубку з алмазним напиленням. Виконуючи свердління каменю трубчастим свердлом, слід підливати воду, таким способом уникаючи перегріву інструменту. Якщо потрібно зрозуміти, як просвердлити отвір в трубі з азбесту, то для цього слід скористатися дворядним победітовим свердлом, але для початку слід накерніть точку центру. Для цього можна застосувати будь-який гострий металевий предмет, який встановлюється в намічене місце і піддається удару. Далі. завдяки побідитових свердел виходить ідеально рівне отвір.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :