Як просвердлити скло: прості прийоми

як просвердлити скло: прості прийоми

Вам знадобиться
 • Скло
 • Свинець
 • Скипидар
 • Пластелина
 • Газовий пальник
 • Шуруповерт
Інструкція
 • . 1

  Скло являє собою дуже крихкий матеріал: його дуже легко зламати. Тому при роботі з ним необхідно бути дуже уважним і акуратним. Існує 3 основних методики свердління. Найпростіший спосіб використовується перед тим, як встановити лобове скло. Для свердління, необхідно підготувати наступні речі: рівну поверхню (стіл, дошка або ін), шуруповерт, скипидар і пластилін. Для початку слід покласти скло на поверхню, щоб воно було в нерухомому стані. Закріпивши свердло в шуруповерт, необхідно встановити мінімальну швидкість обертання. Перед початком роботи, потрібно протерти спиртом оброблювану поверхню, виліпити з пластиліну коло обмеження, в який налити трохи скипидару. Тепер можна приступати до акуратного свердління. У процесі роботи не слід тиснути, щоб скло під масою не дало тріщину.

 • . 2

  Наступний метод дає розуміння того, як просвердлити скло без використання електроінструменту. Для цього способу потрібно підготувати свинець, спирт, металевий кухоль, пісок і газовий пальник. Спочатку необхідно протерти скляну поверхню спиртом, тим самим знежиривши її. Далі потрібно посипати скло піском, зробивши в ньому воронку. Після цього слід влити в це поглиблення розплавлений свинець, почекати 3 — 5 хвилин, прибрати пісок з поверхні і витягти розплав, який дістанеться разом зі склом. Ось так і виходить отвір потрібного діаметру.

 • . 3

  Ще один метод схожий на перший, можна навіть сказати, що він є його певною модифікацією. Для початку необхідно витягнути з звичайного склоріза алмазний ролик, який буде основою для саморобного свердла. Далі слід закріпити його на металевий стрижень. Отримане свердло потрібно вставити в звичайну дрель, вибравши мінімальний рівень обертання. Тепер можна приступати до свердління скляній поверхні.

 • . 4

  Хотілося б приділити трохи місця в даному матеріалі автолюбителям. Автоскло, звичайно, не піддаються свердління вищевказаними способами — це повинні робити тільки професіонали. Автолюбителям в обігу зі стеклами своїх машин більш цікаві інші питання, наприклад, як зняти тонування скла. Встановлювати лобове скло не так уже й складно: потрібно нанести грунтовку, потім дати їй висохнути протягом 10 хвилин, а потім закріпити його за допомогою клею на раму машини. Якщо виникло питання, як правильно тонувати скла, то слід діяти таким чином. Потрібно окропити плівку водою, а потім акуратно прикласти до скла. Потім необхідно не поспішаючи видалити захисний шар. Виконати цю роботу самостійно не так вже й складно. Основне правило в даному питанні — нагріти будівельним феном плівку приблизно до 40 — 45 градусів. Далі необхідно акуратно підчепити її лезом і обережно тягти рукою, при цьому весь час використовуючи фен.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :