Як просвердлити великий отвір в бетоні?

як просвердлити великий отвір в бетоні?

Вам знадобиться
 • Свердла
 • Дриль
 • Молоток
 • Зубило
Інструкція
 • . 1

  Почнемо з того, що бетонну основу є досить міцним і його не так просто просвердлити. Якщо мова зачіпає великого отвору, слід розуміти, який інструмент стане в нагоді для виконання цієї роботи. Але варто почати з самого початку і розглянути, як просвердлити бетонну отвір. Для виконання цієї роботи належить запастися молотком, зубилом, побідитовими свердлами і перфоратором. Робота починається з елементарних речей, які вказують на розмітку отвори. Далі підбирається побідитові свердло потрібного діаметру і сверлится необхідний розмір. Якщо потрібно створити великий отвір, то для цієї мети застосовується молоток і зубило.

 • . 2

  Наприклад, отвір діаметром 10 см просвердлити неможливо, тому для отримання бажаного результату належить скористатися молотком і зубилом. Розглядаючи питання, як просвердлити отвір в стіні з ГКЛ, потрібно розуміти, що дана підстава є всього лише пустотілої основою і для отримання бажаного результату досить застосувати канцелярський ніж і циркуль. Гіпсокартон ідеально ріжеться ножем і не вимагає особливих зусиль. Якщо стіна зроблена з гріндборда, то для створення отвори в цій стіні буде потрібно свердло по дереву, яке просвердлить потрібний отвір без яких на те зусиль. Якщо питання вказує на те, як просвердлити отвір в металі, то слід розуміти, що для виконання цього завдання доведеться скористатися свердлом по металу.

 • . 3

  Вони повинні належати вітчизняному або європейському виробнику, тому як свердла китайського виробництва не вважаються якісним інструментом і служать лише металобрухтом нікуди не придатним. Перед свердлінням слід накерніть місце свердління і встановити свердло в цю точку, після чого включити дриль і просвердлити необхідну отвір. Якщо питання вказує на те, як вирізати круглий отвір в дереві, то для цього можна скористатися свердлом по дереву, або застосувати перки, завдяки якій і буде отриманий результат. Наприклад, при створенні отвори призначеного під дюбель, знадобиться лише свердло потрібного діаметру.

 • . 4

  Для створення більш великого отвору належить застосувати перки. Якщо потрібно зрозуміти, як просвердлити отвір в склі, то слід запастися свердлами з алмазним напиленням. завдяки цьому інструменту можна отримати ідеальне отвір в скляному підставі. При роботі зі свердлом по склу потрібно розуміти, що великі обороти сприяють сколів скла. Тому необхідно виконувати роботу тільки на малих обертах і при цьому поливати свердло водою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :