Як протистояти циганського гіпнозу?

як протистояти циганського гіпнозу?

Вам знадобиться
 • Позитивний погляд на світ
 • Почуття гумору
 • Уміння клацати пальцями
 • Мінімальна сума грошей у гаманці
Інструкція
 • . 1

  Цигани дійсно мають здібностей загіпнотизувати людину. Цьому мистецтву з дитинства вчать циганських дівчаток, які згодом їм заробляють, для того щоб прогодувати велику циганську родину. Крім того, всі цигани є прекрасними психологами, що, можливо, обумовлено їх кочовим життям, яка передбачає безліч спостережень. Це допомагає їм вирахувати людину, який знаходиться в стані стресу і застосувати до нього свої методики.

 • . 2

  Тому, перша порада — навіть в найглибшій депресії намагайтеся наполегливо знайти щось хороше в цьому світі. Це вбереже Вас від багатьох проблем, у тому числі від уваги циган. Якщо Вам недобре або Ви зняли велику суму грошей, намагайтеся не ходити поодинці, бо за банкоматами і ощадкасами можуть спостерігати як цигани, так і інші неприємні елементи. Виявивши поруч циган, постарайтеся не вступати в контакт і тримати сумку на виду. Шахраї трапляються серед різних народностей і цигани не виняток з цього правила.

 • . 3

  Якщо уникнути контакту не вдалося, то потрібно знати — як протистояти циганського гіпнозу. Його особливостями є те, що цигани намагаються привернути увагу питанням або якимось дією. Питання можна проігнорувати, сказати «Грошей немає!» І просто пройти далі. Якщо відв’язатися не вдалося, то звертаємо увагу на те, що циганки починають швидко говорити, розмахувати яскравим одягом для перевантаження зорового і слухового каналу, що дозволяє людини «уболтать».

 • . 4

  У цьому випадку краще всього підійти до ситуації з гумором. Можна показати пальцем за циганку і сказати — «Дивіться, рожева кінь» або щось в цьому дусі. Вона може обернутися, і контакт з Вами буде перерваний. Потім вибачитися, що Вам здалося і піти. Або помацати на ній хустку і запитати, де вона його купувала і скільки віддала. На її питання можна поставити зустрічне з наукової області. Наприклад, якщо питає — як пройти, запитати: «А Ви випадково не знаєте що таке ізобутан-дваметілпропан?».

 • . 5

  Циганський гіпноз також включає в себе подлаживание під язик тіла жертви. Вони починають копіювати темп мови, жести і міміку. Часто стосуються руки, зазвичай правої, що дозволяє підлаштуватися в підсвідомість людини. Тому, можна застосувати не властиві для звичайної поведінки руху. Наприклад, зобразити пінгвіна — пострибати і поплескати руками. Поставитися до цього з гумором і подивитися на реакцію циганки, вже як жертви Вашого психологічного впливу. Дуже хороший результат може дати клацання пальцями, застосовуваний посеред циганського «бубненія».

 • . 6

  Він дозволить Вам не потрапити в стан трансу і зіб’є циганку. А якщо Ви ще широко посміхнетеся тільки ротом у вигляді звіриного оскалу, примруживши очі, не виключено, що дама підбере спідниці і поспішить піти сама. Фахівці вважають, що кращий засіб від гіпнозу — це збалансоване душевний стан і почуття гумору. І про всяк випадок рекомендують не носити з собою багато готівки і ходити в діамантах поодинці, на випадок зустрічі з представниками НЕ кращих представників цього народу і застосуванню до Вас специфічних технік.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :