Як протистояти стресу і не дати йому володіти собою?

як протистояти стресу і не дати йому володіти собою?

Вам знадобиться
 • Плеєр
 • Красива чайна чашка
 • Зелений ароматний чай
Інструкція
 • . 1

  У ті хвилини, коли людина піддається впливу стресу він слабо віддає собі звіт у своїх діях. Ним володіє ціла гама почуттів від злості до розчарування, образи і відчаю, страху і невпевненості та інших подібних почуттів. Відчуваючи такі емоції потрібно знати, як протистояти стресу, тому що в іншому випадку буде завдано шкоди здоров’ю. У багатьох наукових статтях та медичних довідниках описано те, як стрес впливає на людину.

 • . 2

  Він здатний завдати шкоди нервової та імунної системі організму. Наслідки перенесеного стресу можуть дати знати про себе після тривалого часу і виражатися в частих простудних захворюваннях. Також серед негативних проявів перераховується безсоння, відсутність апетиту, дратівливість, різкі перепади настрою. А фізично наслідки стресу виражаються в ломоті суглобів, м’язових болях і спазмах судин. Якщо не вжити вчасно заходів, то наслідки стресу можуть бути куди більш серйозні, аж до депресії і втрати здоров’я.

 • . 3

  Методи боротьби зі стресом. Якщо стреси в нашому житті неминучі, різняться тільки їх частота та інтенсивність, то кожному було б корисно знати як швидко зняти стрес. У такому випадку висока ймовірність, що на організм не буде надано таке потужний негативний вплив. Що зробити, якщо людина опинилася в стані стресу? Щоб заспокоїться і зняти напругу потрібно зробити кілька глибоких вдихів. Потім, слід приготувати собі настій зеленого чаю. Він прекрасно розслабляє і насичує організм антиоксидантами, необхідними йому в даний момент як ніколи.

 • . 4

  Обов’язково потрібно пити чай з красивою, бажано улюбленої чашки. Цей факт розглядається психологами, як життєстверджуючий фактор (мене оточують красиві речі і вони мої). Знає як зняти нервовий стрес приємна музична композиція. Ніжні мелодійні звуки допоможуть переключиться на більш позитивні думки і стресовий стан почне потихеньку згасати. По можливості потрібно намагатися не потрапляти в стресові ситуації, але якщо вже це сталося, буде не зайвим знати, як відновитися після стресу. Це допоможе зберегти і фізичне, і емоційне здоров’я.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :