Як провести дівич-вечір в клубі?

як провести дівич-вечір в клубі?

Вам знадобиться
 • Веселі подруги
 • Святкове вбрання
 • Гарний настрій
 • Гроші
Інструкція
 • . 1

  Особливості організації дівич-вечора в більшості своїй залежать від приводу їх проведення. Найбільш поширеним приводом є передвесільна вечірка, де збираються всі подружки нареченої. Розглянемо саме цю тему, хоча загальні правила проведення скрізь однакові.

 • . 2

  Для початку необхідно визначитися з вибором теми для дівич-вечора і підготувати інвентар. Якщо дотримуватися класичної передвесільній тематики, то достатньо одягнутися в яскраві вечірні сукні, а нареченій одягнути фату. Краще, якщо фата буде не від основного наряду, адже в клубі вона навряд чи залишиться цілою і неушкодженою.

 • . 3

  Далі необхідно вибрати клуб. При виборі потрібно звертати увагу на такі фактори: можливий замовлення столиків або бронювання залу (залежно від масштабів святкування), можливість прийти вдень і прикрасити приміщення, наявність знижок на попередні замовлення, можливість проведення спеціального шоу або замовлення певної музики. Багато собі не можуть уявити, як провести дівич-вечір в клубі без виклику стриптизера, тому слід врахувати можливість проведення такого заходу.

 • . 4

  Далі необхідно визначитися з кількістю запрошених осіб і заздалегідь замовити необхідний алкоголь та їжу. Потурбуватися про це краще заздалегідь, щоб потім не засмучуватися через довгого виконання замовлення або відсутність бажаних страв.

 • . 5

  Якщо в клубі немає спеціальної програми або шоу, потрібно потурбуватися про розваги. Часто для таких цілей вибирають ігри, за допомогою яких перевіряють готовність нареченої до майбутнього сімейного життя, так само можна написати відверті запитання (наскільки вам дозволяють відносини з подругами) на картках, по черзі витягати і обов’язково відповідати на них. Добре підуть такі ігри, як, наприклад «Правда або дія». У цій грі учасники по черзі ставлять один одному запитання: «Правда або дія?». Людина, кого запитали, вибирає: або відповісти правду на будь-який заданий питання, або зробити будь-яку дію, яке йому скажуть.

 • . 6

  Варіантів, як провести дівич-вечір, безліч, проте його проведення в барі є найбільш популярним через найменших зусиль для його проведення, адже у нареченої і так вистачає переживань перед весіллям. Іноді організацію дівич-вечора бере на себе подружка нареченої, але в такому випадку вона повинна попередньо з’ясувати побажання нареченої. Звичайно, проведення дівич-вечора в барі буде достатньо витратним, однак це стане найбільш запам’ятовується прощанням з незаміжньою життям.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :