Як провести фотовиставку?

як провести фотовиставку?

Вам знадобиться
 • Бажання явити своє мистецтво світу
 • Великий вибір фотографій для виставки
 • Відповідне приміщення
 • Уміння правильно організувати рекламну кампанію виставки
Інструкція
 • . 1

  Як завжди, важливе почуття міри! Для експозиції вам потрібно відібрати 20 — 30 кращих фотографій. Виберете менше — виставка буде виглядати бідно, виберете більше — відвідувачі втомляться дивитися і відчуття загубиться …

 • . 2

  Створюйте образ! Вам необхідно згрупувати вибрані фотографії з певної тематики і дати назву виставці. Тоді відвідувачі правильно сприймуть вашу добірку і будуть оцінювати кожну роботу з точки зору обраної теми.

 • . 3

  Опишіть свою працю! Створіть коротку анотацію до виставки, в якій розкажіть, що ви хотіли сказати своїми роботами. Анотація — це невеликий документ, який додасть вашої експозиції філософську «цілісність».

 • . 4

  Похваліть себе! В анотації напишіть пару слів про себе. Небагато, але найголовніше. І тільки з позитивного боку: скромно, з гідністю. Не забудьте згадати про свої нагороди, якщо вони у вас є. Обов’язково вкажіть свої дані — телефони, пошту, сайт.

 • . 5

  Реклама — це наше все! Вам знадобиться прес-реліз, який ви розішлете в засоби масової інформації, щоб зацікавити вашої виставкою журналістів. Якщо зумієте переконати їх прийти — значить, завтра інформація про вашу акції з’явитися в пресі. Навіть якщо когось з представників ЗМІ на вечірці не буде — вони отримають ваш прес-реліз із лаконічною і точною інформацією і на його підставі зможуть розмістити у своїх виданнях замітку про вас. Всім, всім, всім! Реліз необхідно розіслати у всі видання! Навіть у ті, які точно про вас писати не будуть — а раптом? Чим більше людей завдяки ЗМІ будуть поінформовані про вашу виставку — тим краще!

 • . 6

  Помістіть інформацію в Інтернеті! Зараз це одне з найбільш інформативних і оперативних напрямків. Отримайте додаткову аудиторію потенційних шанувальників. Якщо є сайт — розмістіть на ньому свої виставкові роботи: фотографією сьогодні цікавляться багато, в тому числі і рекламні агентства, готові платити гонорари за авторські фото.

 • . 7

  На фасаді приміщення, яке ви орендуєте під свою виставку, необхідно розвісити великі та яскраві плакати для залучення відвідувачів, які не знають про вашу акції, але, проходячи повз, можуть заглянути «на вогник». Нагодуйте фанатів! У заздалегідь орендованому залі, де ви розміщуєте фотовиставку, організуйте невеликий безкоштовний фуршет. Багато не потрібно — легкі напої, лаконічна закуска. Народу буде приємно і люди розслабляться в створеній обстановці.

 • . 8

  На відкритті виставки поводьтеся стримано і скромно, але обов’язково тримайте в кишені пакет візиток, які ви зможете оперативно запропонувати зацікавленим відвідувачам. Іноді під час таких акцій з’являються дуже вигідні клієнти. Додайте в зручному місці на виставці ваші візитки і книгу відгуків. Позитивні відгуки авторитетних осіб потім можна буде розмістити на сайті.

 • . 9

  Обов’язково в ході виставки Анонсує наступну виставку, яку ви маєте намір організувати — це додасть солідності тієї справи, якою ви займаєтеся. Відвідувачі повинні відчути, що ви ставитеся до своєї справи серйозно. До речі, ваш анонс майбутньої виставки — це не порожні слова. Чому б і не організувати наступну виставку, особливо, якщо перша була успішною? Зрештою, може бути, те, що ви в цей раз зробили — це і є ваше справжнє покликання?. .

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :