Як провести канікули в Лондоні?

як провести канікули в лондоні ?

Вам знадобиться
 • Заповнити всі документи
 • Отримати візу
 • Купити квиток на літак
 • Забронювати готель
Інструкція
 • . 1

  Для того щоб поїхати до Англії, потрібно, насамперед, отримати візу. Це робиться за особливими правилами, і відбувається дещо складніше, ніж в якійсь іншій європейській країні. Треба здати велику кількість документів, і навіть зняти відбитки пальців. Виготовлення візи займає відносно довгий час — від 15 днів, а може бути і місяць. Отже, ви отримали довгоочікувану візу, у вас є квиток на літак і куплений тур або просто заброньований готель.

 • . 2

  Якщо ви вибрали Лондон, ви знаєте, як провести канікули з користю. Адже це унікальний і легендарний місто з безліччю пам’яток і багатою історією. Ви приїхали в Лондон, і, для початку потрібно виконати самі основні пункти програми, подивитися і відвідати найвідоміші місця міста, пройтися по типовому туристичному маршруту. Жодна поїздка в Лондон не може обійтися без того, щоб побачити Біг Бен і Парламент на набережній Темзи.

 • . 3

  З мосту вам відкривається прекрасний вид на LondonEye — величезне колесо огляду, з якого видно все місто і на якому обов’язково варто прокотитися. Весь центр Лондона сповнений історичних монументальних будівель. Проводячи літні канікули в Лондоні, ви ні за що не пройдете мимо Національної галереї, де можна подивитися картини відомих художників, а також придбати сувеніри. До речі, вхід галерею безкоштовний.

 • . 4

  Варто також побачити знаменитий Букінгемський палац і грандіозну зміну варти біля нього. Завітайте і Собор Св. Павла з його високою оглядовим майданчиком. У британській столиці безліч доглянутих парків, особливо прекрасних влітку: Гайд-парк, Риджентс Парк та інші. Відвідайте різні музеї, яких у Лондоні велика кількість, погуляйте по найвідоміших вулицях, який відходить від PiсcadillyCircus. Головне, що нудьгувати вам в Лондоні не доведеться.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :