Як провести шкільні канікули в Росії?

як провести шкільні канікули в росії?

Вам знадобиться
 • Певна сума грошей
 • Документи
 • Точний вибір місця відпочинку
Інструкція
 • . 1

  Відразу слід визначити конкретне місце, куди б ви і ваша сім’я хотіли відправитися на відпочинок. Якщо ви бажаєте влаштувати собі тиждень спокійного відпочинку на курорті, то краще вибрати курорти, розташовані на березі річки, де природа справжня, повітря свіже і відчуття зовсім інші.

 • . 2

  Вартість путівки буде залежати від місця відпочинку, кількості туристів, бажаних умов. Готель можна вибирати і середнього класу, тому що більшість російських готелів сильно відрізняються від наших комплексів в кращу сторону. Як провести канікули — тема, яку слід обміркувати заздалегідь, а не в останній перед поїздкою день. Такий важливий момент у житті школяра краще присвятити освітньому відпочинку.

 • . 3

  Рушайте з дитиною в Пітер — столицю літератури, живопису, в центр мистецтва. Відвідати виставки, презентації, побувати у творчих куточках столиці — все це можливо, якщо ви віддасте перевагу Москву. Для того, щоб відправитися в поїздку, підготуйте всі документи: паспорт, квитки, краще при собі мати в наявності і закордонний паспорт.

 • . 4

  Переконайтеся, що всі можливі проблеми усунені, не встигнувши виникнути — щоб шкільні канікули в Росії пройшли якнайкраще, прибережіть свої нерви. Не важливо, яким видом транспорту ви скористаєтеся, добре буде, якщо в дорогу з собою ви візьмете щось перекусити. Все-таки їхати з дитиною досить довгий час дуже складно, тим більше, якщо він зголодніє.

 • . 5

  Постарайтеся придбати квитки і путівки заздалегідь, тоді ви витратите меншу кількість грошей, при цьому у вас буде можливість зробити вибір на користь більш комфортабельних місць. Щоб провести незабутній відпочинок в Росії, вам необхідно знайти знаючого екскурсовода, який зможе розповісти вам всі тонкощі історії тієї чи іншої російської епохи, як у мистецтві, так і в самій історичній тематиці.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :