Як провести співбесіду з продавцем?

як провести співбесіду з продавцем ?

Вам знадобиться
 • Достатня кількість часу для співбесіди
 • Перелік запитань
 • Посмішка і гарний настрій
Інструкція
 • . 1

  Підбираючи продавців для свого магазину, завжди хочеться вибрати і найняти найкращих працівників. Адже саме від продавців багато в чому залежить успіх магазину, а також якість і кількість продажів. Допомогти вибрати досвідченого грамотного співробітника допоможе співбесіду. Тому дуже важливо проводити його правильно.

 • . 2

  Для початку необхідно вибрати місце для проведення співбесіди. Найкраще, якщо це буде комфортний окремий кабінет, де співрозмовники будуть знаходитися тільки вдвох. Адже сторонні люди, шум, холод чи спека будуть сильно заважати спілкуванню. Співбесіда має тривати не менше 15 хвилин, так як за меншу кількість часу не можна встигнути скласти хоч якусь думку про людину. Як провести співбесіду, розказано далі.

 • . 3

  Проводити співбесіду краще в гарному настрої. Усмішка і кілька жартів в тему допоможуть розташувати до себе претендента на роботу і дозволять йому відчувати себе більш комфортно і розкуто. У таких умовах людина буде вести себе природно і відкрито, а значить, вже спочатку продемонструє деякі важливі риси свого характеру.

 • . 4

  Список питань краще всього скласти заздалегідь. Це дозволить згадати про всі важливі моменти в процесі співбесіди. Адже мало хто з працедавців знає, як провести співбесіду з продавцем правильно. А від цього залежить успіх магазину в цілому. Питання повинні стосуватися не тільки досвіду роботи претендента, але також його вміння спілкуватися з людьми і знаходити вихід з різних ситуацій. Можна навіть запропонувати людині розіграти якусь непросту ситуацію з тих, які виникатимуть в його роботі, і подивитися, як він буде себе вести.

 • . 5

  А ось перевірку документів слід залишити на самий останній момент, коли про людину вже зроблені всі важливі висновки. До речі, те, як претендент на місце роботи зберігає свої документи і в якому стані вони знаходяться, допоможе зробити висновок про його акуратності та відповідальності. На це також варто звернути увагу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :