Як провести травневі свята в Петербурзі?

як провести травневі свята в петербурзі?

Вам знадобиться
 • Екскурсії
 • Огляд пам’яток
 • Прогулянки по нічному місту
 • Відпочинок на природі
Інструкція
 • . 1

  Травневі свята — відмінний привід не тільки зайнятися городом і дачею, відправитися в похід або влаштувати вечірку на природі з шашликами, а й можливість здійснити невелику подорож, як за кордон, так і в межах своєї, такий великий і невідомою багатьом, країни.

 • . 2

  Виявляється, у нас теж досить багато цікавих куточків і містечок, де ми напевно не бували і куди обов’язково коштувати з’їздити, тим більше, що туристична індустрія, з кожним роком все більше і більше розвиває Російські напрямки і все більше пропонує нам унікальних і досі незвіданих маршрутів. Травневі свята — досить тривалі, щоб отримати масу вражень від відвідування великих туристичних міст та їх історичних передмість.

 • . 3

  Звичайно, перлиною історії та архітектури в нашій країні, є прекрасний Санкт-Петербург, місто-музей, одна прогулянка по якому варто всієї Європи, вже повірте. Вислів «побачити Париж і померти» вже давно втратило свою актуальність. Адже Петербург з усіма його палацами, парками і замками, з його шикарними передмістями і гаями, що йдуть в кам’янисті береги Фінської затоки, набагато красивіше Парижа. Це доводять і мільйони туристів, щорічно відвідують місто.

 • . 4

  Взагалі ж, індустрія туризму в північній столиці розвинена набагато сильніше, ніж де-небудь ще по Росії. Тому, як провести травневі свята в Петербурзі, не варто навіть гадати. Просто приїхати і насолоджуватися! Величезна кількість готелів і міні-отельчиков, хостелів та невеликих готелів відкриють перед вами свої гостинні двері.

 • . 5

  Про вибір всіляких екскурсій, як оглядових, так і історичних і говорити не доводиться — тут вони на будь-який смак і денні, і нічні, і шикарні поїздки в заміські палаци царів і імператорів, такі як Царське Село чи Петергоф. Ну і звичайно, що ще не досягли свого апогею, але вже починаються легендарні петербурзькі білі ночі. Ви помилуєтесь прекрасними розвідними мостами на тлі нехай і нічного, але відливають всіма відтінками перлів, північного неба.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :